Akcja Lato już wkrótce! Czekamy na Młodych Konstruktorów!

Zapraszamy na Akcję Lato do Klubu Kultury Mydlniki!

Wiecie, co może powstać z połączenia nowych technologii i zabawy na świeżym powietrzu? Z konstruowania robotów i malowania ogromnych wieżowców? Z budowania ogromnego statku kosmicznego i szycia zwariowanych kombinezonów? Z tworzenia elektromuzyki i znikania w czarnej dziurze? My wiemy! Niezapomniane wakacje Młodego Konstruktora! A gdy dodamy do tego jeszcze kilka wyjść i wycieczek- to nie będziecie chcieli wracać do domów!

termin: 27 czerwca -22 lipca 2016
godziny: 8:00 do 16:00
wiek uczestników: 6-12 lat
koszt: 20 zł/dzień
koszty dodatkowe: ew. 8,5 zł obiad, bilety MPK na wycieczki
zapisy i wpłaty: do 20.06.2016

Wpłat za pobyt dziecka należy dokonywać w biurze Klubu lub na konto:

Nr rachunku 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867
Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków
Tytuł przelewu: Mydlniki/AKCJA LATO/imię i nazwisko uczestnika/termin

Opłatę za obiady można wnieść tylko w biurze Klubu.

KARTA UCZESTNIKA AKCJI LATO

WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI LATO 2016

MŁODZI KONSTRUKTORZY PROGRAM

————————————————————————————————————————————–

Młodzież do akcji! Mamy dla Was wakacyjne warsztaty poświęcone produkcji filmu animowanego tworzonego przez uczestników, prowadzone przez grafika, autora i realizatora filmów animowanych Przemysława Świdę.
Tematem Eko-animacji będzie krakowski smog i ochrona środowiska. Projekt wspiera Stowarzyszenie Projekt Kraków oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska.

Terminy: 27 czerwca do 8 lipca
zapisy : do dnia 20.06.2016
godziny: 10.00 – 13.00
wiek uczestników: 12-16 lat
koszt: NIEDPŁATNIE, zapisy do 20 czerwca
KARTA UCZESTNIKA AKCJI LATO

WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI LATO 2016

Wraz ze Stowarzyszeniem Projekt Kraków zapraszamy naszych uczestników na Projekt EKO-ANIMACJE, dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska, który ma na na celu podniesienie świadomości i edukację dzieci i dorosłych w dziedzinie ochrony środowiska – w szczególności problemów związanych z zanieczyszczeniem powietrza i gospodarką odpadami.

wfosigw logotype - colorProjekt składa się z trzech zasadniczych części:

I część edukacyjna-  warsztaty dla dzieci ze „Szkiełkiem i Okiem”, które odbędą się w CK Dworek Białoprądnicki i w jego filiach podczas Akcji lato (lipiec 2016), których celem jest przekazanie wiedzy na temat zanieczyszczenia środowiska i gospodarki

II część warsztatowa- warsztaty filmowo-animacyjne dla dzieci odbywające się w tych samych miejscach  i terminie, które mają na celu praktyczne wykorzystanie wiedzy zdobytej podczas warsztatów  i zwizualizowanie jej poprzez artystyczną formę czyli film animowany.

III część konkursowa- organizacja ogólnopolskiego konkursu dla dzieci na animację filmową, poruszającą tematykę zanieczyszczenia środowiska, gospodarki odpadami i promowania postaw proekologicznych. Pula środków przeznaczona na nagrody w Konkursie wynosi do 2000 zł.

Regulamin konkursu filmowego

IV zakończenie – rozdanie nagród na uroczystej gali finałowej w nowej siedzibie CK Dworek Białoprądnicki , połączone z warsztatem dla nauczycieli i instruktorów z animacji filmowej. Efekty projektu w postaci proekologicznych filmów stworzonych przez dzieci będą rozpowszechniane przez Centrum Filmu Edukacyjnego Uniwersytetu Pedagogicznego, Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć oraz Krakowski Alarm Smogowy.

————————————————————————————————————————————

 

Nasz Klub czeka też na maluchy!

lato maluchaZapraszamy do codziennej zabawy dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat)! Spędźcie wakacje w kolorowej sali pełnej zabawek, niespodzianek. Pobawcie się z nami na placu zabaw i w okolicznym parku! Pośpiewajcie, pomalujcie, potańczcie, poodkrywajcie- wakacje to idealna okazja do tego!

Opiekę nad dziećmi będą sprawowały doświadczone wychowawczynie, które na co dzień prowadzą zajęcia w Krainie Przygody i Marzeń aDlaczego w naszym Klubie.

termin: 27 czerwca -22 lipca 2016
godziny: 8:00 do 16:00
wiek uczestników: 3-6 lat
koszt: 20 zł/dzień
koszty dodatkowe: ew. 8,5 zł obiad
zapisy i wpłaty: do 20.06.2016

LATO MALUCHA PROGRAM

WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI LATO 2016

KARTA UCZESTNIKA AKCJI LATO

Dodaj komentarz