III Małopolskie Targi Żywności „Zasmakuj z UR”

zasmakuj-z-ur_2016

Już po raz kolejny Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” i Klub Kultury Mydlniki mają przyjemność być partnerem w niesamowitej inicjatywie!

W dniach 1-2 października na terenie zabytkowego folwarku Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja przy ul. Balickiej 253 odbędą się III Małopolskie Targi Żywności „Zasmakuj z UR”. Uroczyste otwarcie nastąpi 1 października o godz. 10:00!

Będziemy tam i my z naszym kolorowym namiotem! A co pod nim? Warsztaty filcowania, doświadczenia chemiczne, tworzenie prac metodą linorytu, animacje taneczne i wiele innych!  Bądźcie z nami w sobotę i niedzielę od 11:00 do 16:00.

Na terenie folwarku moc atrakcji w godzinach:

– 1 października 2016 r. w godz. 1000 – 1800

– 2 października 2016 r. w godz. 900 – 1700

Głównym celem Targów jest propagowanie idei zdrowego stylu życia oraz promocja produktów regionalnych i tradycyjnych z Województwa Małopolskiego. To także wymarzone miejsce do poznania rolnictwa ekologicznego oraz branż z nim związanych.

Podczas Targów Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla zwiedzających, takich jak: wykłady specjalistyczne dot. zdrowego żywienia, bezpłatne porady żywieniowe, pokazy kulinarne, pokaz browarnictwa, konsultacje z trenerem personalnym, gimnastyka relaksacyjna, pokazy tańca, oraz przeprowadzone zostaną liczne konkursy. W ubiegłorocznej edycji Targów udział wzięło 65 wystawców i 4000 zwiedzających.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz