Zajęcia muzyczne

PERKUSJA

MichałMICHAŁ DZIOBOŃ 

Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu, Kierunek: Jazz i Muzyka Estradowa, specjalność: instrumentalistyka jazzowa – perkusja, oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego na tej samej uczelni. Pasjonat perkusji, muzyki improwizowanej, jak również nauczania gry na perkusji. Od lat udziela się w wielu projektach muzycznych (SoundQ, PayOff, Duophonic) w szerokiej gamie stylistycznej (jazz, free jazz, rock, funk, latin, folk), a także z pasją i poświęceniem udziela lekcji gry na perkusji na podstawie sprawdzonych i profesjonalnych materiałów edukacyjnych używanych na całym świecie. W swojej pracy zabiega o dobry, koleżeński kontakt z uczniem, motywację do ćwiczeń na instrumencie, oraz budowanie trwałej i wartościowej pasji poznawania świata muzyki. Koncertował między innymi w takich krajach jak: Polska, Niemcy, USA, Słowacja, Węgry. Jest czynnym i aktywnym zawodowo muzykiem.

GITARA

WK4_2085

PIOTR PRZYROWSKI

Czynny gitarzysta, wszechstronnie rozwijający swoje talenty. Udziela się w wielu zespołach muzycznych i działa przy kilku projektach.

 

 

 

SKRZYPCE

ZUZANNA HANUSZ

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec. Uczestniczyła w wielu projektach orkiestrowych i kameralnych w kraju i zagranicą. Brała czynny udział w warsztatach i kursach doskonalących warsztat. W 2017 roku ukończyła studium pedagogiczne. Pasjonatka muzyki współczesnej. Od trzech lat działa także jako nauczyciel skrzypiec, a od tego roku również jako nauczyciel muzyki w szkole. Uczy od podstaw osoby w każdym wieku, pomaga w ćwiczeniu, a także przeprowadza kursy przyspieszone nauki gry na skrzypcach.

 

 

PIANINO/GITARA BASOWA/KONTRABAS

DOMINIK WYWROCKI

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale instrumentalnym w klasie kontrabasu.
Tam też ukończył międzywydziałowe studium pedagogiczne.
Współpracował z takimi artystami jak Janusz Muniak, Wojciech Groborz, Marcin Ślusarczyk. Oprócz tego występował z zespołami:Orkiestra św.Maurycego, Hot Swing, Kroke, a także w wielu innych formacjach.Współpracował z wieloma teatrami. Koncertował w takich krajach jak: Polska, Niemcy, Hiszpania, Belgia, Szwecja, Anglia, Ukraina.Od 2015 roku Dominik Wywrocki jest nauczycielem gitary basowej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach.
W swojej pracy wykorzystuje profesjonalne i sprawdzone materiały edukacyjne.Wykazuje duże zaangażowanie oraz dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą.

PIANINO

PAWEŁ WSZOŁEK

Kompozytor, basista, kontrabasista młodego pokolenia, urodzony w 1991r. Ukończył klasyczną szkołę muzyczną, początkowo na skrzypcach, następnie na kontrabasie. Obecnie kontynuuje naukę gry na kontrabasie u Macieja Adamczaka na Akademii Muzycznej w Krakowie. Aktualnie zaangażowany w wiele projektów jazzowych, oraz rozrywkowych. Na stałe współpracuje z zespołem Choice (autorski projekt), Teatrem Słowackiego w Krakowie, Michałem Łanuszką, oraz Mateuszem Sobiechowskim. Jest to młody muzyk, który podczas koncertów ma do zaoferowania niebywałą dojrzałość, oraz muzykalność