Zajęcia muzyczne

PERKUSJA

MichałMICHAŁ DZIOBOŃ 

Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu, Kierunek: Jazz i Muzyka Estradowa, specjalność: instrumentalistyka jazzowa – perkusja, oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego na tej samej uczelni. Pasjonat perkusji, muzyki improwizowanej, jak również nauczania gry na perkusji. Od lat udziela się w wielu projektach muzycznych (SoundQ, PayOff, Duophonic) w szerokiej gamie stylistycznej (jazz, free jazz, rock, funk, latin, folk), a także z pasją i poświęceniem udziela lekcji gry na perkusji na podstawie sprawdzonych i profesjonalnych materiałów edukacyjnych używanych na całym świecie. W swojej pracy zabiega o dobry, koleżeński kontakt z uczniem, motywację do ćwiczeń na instrumencie, oraz budowanie trwałej i wartościowej pasji poznawania świata muzyki. Koncertował między innymi w takich krajach jak: Polska, Niemcy, USA, Słowacja, Węgry. Jest czynnym i aktywnym zawodowo muzykiem.

FORTEPIAN/ŚPIEW

Ania GertnerANNA GERTNER

Absolwentka Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie w klasie organów (muzyka kościelna), a także absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie śpiewu solowego prof. Michaliny Growiec oraz dr Izabeli Migocz. Dokształcała się na Podyplomowych Studiach Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie śpiewu prof. Jadwigi Gałęskiej-Tritt oraz Podyplomowych Studiach Artystycznych Form Aktywności Ruchowej (Taniec) na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Swoje umiejętności rozwijała na wielu kursach mistrzowskich, zarówno organowych, jak i wokalnych. Współpracowała z wieloma chórami i zespołami w kraju i za granicą, m.in. z Europa Chor Akademie w Moguncji (Niemcy). Jako dyrygent pracowała w Chórze Akademickim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od wielu pracuje jako pedagog – uczy śpiewu,  gry na fortepianie czy flecie prostym. W październiku 2012 r. wygrała konkurs na stanowisko trenera wokalnego w Chórze „Con Fuoco” Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W marcu 2015 r. z własnej inicjatywy założyła i prowadzi chór mieszany Allegria w Krzeszowicach. Obecnie jest pod opieką wokalną prof. Janusza Niziołka z Akademii Muzycznej w Kassel (Niemcy). Organizuje kursy wokalne, jest zapraszana jako juror do wielu konkursów wokalnych, instrumentalnych czy recytatorskich, a także nieustannie koncertuje, śpiewając muzykę zarówno klasyczną jak i rozrywkową.

GITARA

WK4_2085

PIOTR PRZYROWSKI

Czynny gitarzysta, wszechstronnie rozwijający swoje talenty. Udziela się w wielu zespołach muzycznych i działa przy kilku projektach.

 

 

 

GITARA BASOWA/PIANINO DLA MALUSZKÓW/KONTRABAS

DOMINIK WYWROCKI

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale instrumentalnym w klasie kontrabasu.
Tam też ukończył międzywydziałowe studium pedagogiczne.
Współpracował z takimi artystami jak Janusz Muniak, Wojciech Groborz, Marcin Ślusarczyk. Oprócz tego występował z zespołami:Orkiestra św.Maurycego, Hot Swing, Kroke, a także w wielu innych formacjach.Współpracował z wieloma teatrami. Koncertował w takich krajach jak: Polska, Niemcy, Hiszpania, Belgia, Szwecja, Anglia, Ukraina.Od 2015 roku Dominik Wywrocki jest nauczycielem gitary basowej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach.
W swojej pracy wykorzystuje profesjonalne i sprawdzone materiały edukacyjne.Wykazuje duże zaangażowanie oraz dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą.