Nasze światy

Sztuka to ich hobby więc wolny czas spędzają na malowaniu i rysowaniu. A ponieważ robią to wspaniale, chcemy się nimi pochwalić i pokazać Wam, że warto odkrywać drzemiące w każdym z nas talenty i pasje. Może spróbujecie? Zapraszamy na wernisaż prac uczestników Klubu Plastycznego Klubu Kultury Mydlniki pt. „Nasze światy”.  Bądźcie z nami w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”  3 marca o godz. 18.00, Sala Kominkowa, ul. Papiernicza 2. Wstęp wolny!

Uczestnicy pracowni plastycznej Klubu Kultury Mydlniki  studiują  martwe natury, rysują studium postaci i  portrety oraz tworzą dzieła sztuki inspirowane dziełami wielkich artystów. Doskonalą swoje umiejętności rysunkowe i malarskie, zgłębiają anatomię ludzkiego ciała, zapoznają się z kompozycją i perspektywą. Zajęcia są indywidualnie dopasowane do potrzeb i zainteresowań każdego uczestnika  – zarówno do tych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze sztuką, jak i do profesjonalnych artystów.  Warsztaty uzupełniane są wykładami z historii sztuki.

Zajęcia prowadzi Natalia Buchta.

W ramach wystawy w Dworku prace zaprezentują: Joanna Barbaszewska, Mira Maj, Ewa Gładysz -Dziaduś, Mariola Matyas, Ewa Włodecka, Joanna Kulig, Zuzanna Kulig, Kinga Rutkowska, Małgorzata Cichy, Julia Żelawska.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz