Warsztaty Kreatywnego Myślenia- czyli jak przerobić pomysł w projekt!

13233335_1158507260850715_1435448224_n

Zapraszamy na “Warsztaty kreatywnego myślenia”, które odbędą się 2 czerwca o godzinie 18:00 w Klubie Kultury Mydlniki. Poprowadzi je Alicja Hałoń z Narodowego Centrum Kultury, która od lat zajmuje się inicjatywami lokalnymi. Warsztaty będą pomocne w wymyślaniu oraz planowaniu swojego projektu. Mile widziane także osoby, które nie mają jeszcze konkretnego pomysłu. Zrobimy wszystko aby je zainspirować!

A co to, ta „Kultura na życzenie”?

Chcąc zwiększyć aktywność społeczności lokalnej i dać możliwość realizacji własnych potrzeb kulturalnych, wspólnie z Narodowym Centrum Kultury stworzyliśmy projekt „Kultura na życzenie”. Jest on realizowany w ramach programy Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2016. Jedną z jego akcji jest „Mobilna studnia życzeń”, która jeździ po ulicach Bronowic i Zwierzyńca i bada potrzeby kulturalne mieszkańców tych dzielnic. Dzisiaj ruszamy z drugą akcją – „Konkursem na kulturalną inicjatywę lokalną”, w którym mogą uczestniczyć osoby indywidualne, grupy formalne oraz grupy nieformalne. Wnioskodawcy inicjatyw, wybranych w naszym konkursie, mogą liczyć na naszą pomoc przy planowaniu i realizacji własnych inicjatyw oraz na całkowite pokrycie kosztów projektu opisanych w regulaminie. Temat kulturalnych inicjatyw zależy od Was!
Wnioski wysłać składać do 6 czerwca maila konkurs.przegorzaly@dworek.eu lub składać osobiście w Klubie Kultury Mydlniki. Wszystkich, zainteresowanych nie mających jeszcze jasno sprecyzowanego pomysłu lub chcący nauczyć się więcej o tworzeniu własnych inicjatyw już dzisiaj zapraszamy na „Warsztaty kreatywnego myślenia”, których termin podamy wkrótce!! Ponadto wypatrujcie w Waszej okolicy „studni życzeń” – Mikołaj z chęcią odpowie na wszystkie Wasze pytania!

Zachęcamy do wypełnienia i wysłania formularza zgłoszeniowego oraz zapoznania się z regulaminem oraz kosztami kwalifikowanymi. Proszę się nie bać formularz zgłoszeniowy jest bardzo prosty!

W razie wątpliwości prosimy kontakt mailowy lub przyjście z pomysłem do Klubu Kultury Mydlniki.

Nigdy u nas nie byłeś? Masz fajny pomysł? Przyjdź, czekamy!

13051631_1378205365538358_6398647285905872311_n

Dodaj komentarz