Zajęcia ogólnorozwojowe

SMYKOWO – WARSZTATY MUZYCZNO – PLASTYCZNE DLA DZIECI W WIEKU 2-4 LAT

Dorota SkoczekDOROTA SKOCZEK

Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny na kierunku nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne oraz Liceum Muzyczne w Krakowie. Pracuje z dziećmi od ponad 20 lat i cały ten czas dostarcza jej dużo radości, satysfakcji i spełnień zawodowych. Prowadzi zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, muzyczno-ruchowe, plastyczne i  parateatralne. Jest osobą otwartą, lubiącą się bawić, tańczyć i cieszyć życiem, a czas wolny spędza z książką lub na wycieczce. Od niedawna jest również autorką publikowanych materiałów dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

DIAGNOZY I KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE

14100280_10205751204334204_4717709036688819447_nEWA ZAWISZA
Logopeda, certyfikowany terapeuta Metody Krakowskiej®, doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, posiada kwalifikacje biegłego sądowego w zakresie diagnozowania rodziny, specjalista  polityki  i zarządzania oświatą. Pracownik naukowy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Autorka publikacji dotyczących kompetencji społecznych dzieci i młodzieży, samotnego macierzyństwa i ról kobiecych oraz terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci z trudnościami w rozwoju oraz wspiera rodziny w stymulacji rozwoju dziecka.
Poetka, pasjonatka podróży i górskich wyzwań, mama nastolatka.
W Klubie Kultury Mydlniki wspiera pracę pedagogów, prowadzi diagnozy i konsultacje pedagogiczno-logopedyczne w pracowni „METODA”, koordynuje innowacyjny program stymulacji rozwoju poznawczego dziecka Wczesną Symultaniczną Metodą Nauki Czytania® prof. Jagody Cieszyńskiej.