Zajęcia plastyczne / wizualne

WARSZTATY KREATYWNE/ HISTORIA SZTUKI/CERAMIKA/WARSZTATY SZYCIA

MAGDALENA CUDZIŁO

10355717_10152475156492403_4400055659593916113_nAbsolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie kierunku Edukacja Artystyczna oraz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Od lat pracuje z dziećmi jako nauczyciel szkolny i instruktor w domach kultury. Ma doświadczenie w pracy z zarówno z dziećmi najmłodszymi, całymi rodzinami, jak i seniorami. Prowadzi kreatywne  warsztaty w przedszkolach.W wolnych chwilach prowadzi bloga, zajmuje się rękodziełem i ilustruje książki.

ARTERAPIA

PATRYCJA STYRNA

 Absolwentka edukacji artystycznej na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Ukończyła również studia podyplomowe na Wydziale Sztuki UP „Arteterapia – Sztuki Plastyczne” oraz  kurs na Studiach Podyplomowych „Arttherapy Methods” na Northwestern University w Chicago. Zajmuje się malarstwem, pracą pedagogiczną, oraz arteterapią. Od wielu lat prowadzi autorskie warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz warsztaty arteterapii. Współzałożycielka „Przyjaznych Warsztatów” oraz „Pracowni Arteterapii i Psychoterapii „IntoArt”. Jest członkiem Stowarzyszenia „Psychiatria i Sztuka”. Ma na swoim koncie wystawy indywidualne i zbiorowe malarstwa i grafiki.

www.przyjaznewarsztaty.pl

KURS MALARSTWA I RYSUNKU DLA DOROSŁYCH

Natalia Buchta

NATALIA BUCHTA

Animator kultury, mgr sztuki, pedagog, malarka. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Autorka wielu warsztatów opartych na treningu twórczości i rozwoju wyobraźni. Inicjatorka  wielu zajęć twórczych prowadzonych podczas: Paint the Weiss, Międzynarodowych Warsztatów Niepokoju Twórczego – Kieszeń Vincenta, autorka i koordynator projektu Inspiracje związanego z 100 rocznicą urodzin Witolda Lutosławskiego. Pracowała w Małopolskim Centrum Wolontariatu, gdzie prowadziła ogólnopolskie projekty dla dzieci i młodzieży.

GRAFIKA WARSZTATOWA

Jan Bosak

JAN BOSAK

Ukończył studia artystyczne na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w latach 1990-1995, gdzie uzyskał dyplom z wyróżnieniem w pracowni miedziorytu prof. Stanisława Wejmana. Obronił doktorat z grafiki warsztatowej na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w roku 2011. Pracuje na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Zajmuje się grafiką, malarstwem i rysunkiem.

 

 

LABORATORIUM MULTIMEDIALNE

JJacek_ZloczowskiACEK ZŁOCZOWSKI

Absolwent kierunku Grafika, Projektowanie, Multimedia na Bielskiej Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki oraz student ASP w Krakowie na kierunku Intermedia. Wieloletni współpracownik i uczestnik międzynarodowych warsztatów artystycznych m.in. w Izraelu i Londynie. Został wyróżniony stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia. Niezwykle kreatywny i uzdolniony artysta, w swojej pracy skupia się przede wszystkim na ciągłym eksperymentowaniu z różnymi mediami, wykorzystuje chętnie szeroko pojętą w sztuce interaktywność.