Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na ferie pt. „Zimowa zawierucha z przygodą”!

Twoje dziecko jest ciekawe świata, lubi przygody i nowe wyzwania? Chce odkrywać nieznane lądy, rozwiązywać zagadki i tworzyć? Wychodząc naprzeciw dziecięcym potrzebom przygotowaliśmy wyjątkową propozycję spędzenia ferii zimowych 2014.

Będzie to czas pełen twórczych zadań i niecodziennych doświadczeń, które zostaną wpisane w tajemniczą scenerię przygód. Uczestnicy będę mieli okazję przemierzać szlaki przyrody, przepłynąć wielki ocean i rozwikłać zagadkę morskiego potwora. Nauczą się także, jak przetrwać na bezludnej wyspie i odnaleźć zaginiony skarb. Podczas zajęć plastycznych i ceramicznych przygotują również Kapsułę Czasu. To tylko niektóre z naszych propozycji. Odkrywaniu zagadek będą towarzyszyły liczne podróże, przeszkody i eksperymenty, a poszukiwacze będą musieli wykazać się nie lada odwagą i sprytem. Specjalnie przygotowany program będzie pobudzał wyobraźnię, kreatywność i umiejętność logicznego myślenia. Zapraszamy!

Czas trwania:
I Turnus 03.02.2014-8.02.2014 (Koszt całego turnusu 75 zł)
II Turnus 10.02.2014–15.02.2014 (Koszt całego turnusu 75 zł)

Cena za dzień od dziecka 15 zł, istnieje możliwość wykupienia obiadu w cenie 6 zł

PROGRAM FERII I i II TURNUS

Poniedziałki od 8.00 do 16.00

      Budowanie przestrzennych światów, labiryntów i tworzenie wiosek. Zabawy i gry integracyjne. Warsztaty ceramiczne, plastyczne oraz wokalne. Salon gier planszowych.

Wtorki od 8.00 do 16.00
Wycieczka do Stadniny Koni–gra fabularna w poszukiwanie zaginionego skarbu, zajęcia
survivalowe oraz zimowe ognisko z kiełbaskami.

Środy od 8.00 do 16.00
Olimpiada sportowa na wesoło. Zajęcia plastyczne, ceramiczne i wokalne. Salon gier planszowych.

Czwartki od 8.00 do 16.00
Warsztaty Eko-recykling to warsztaty ekologiczne, podczas których będziemy nadawać niepotrzebnym rzeczom drugie życie. Jak z butelki na szampon zrobić wystrzałowy samolot lub piórnik? Do czego mogą służyć drewniane spinacze? Co można wyczarować z patyczka po lodach? Wielki mecz piłki nożnej.
Video eksperymenty-zostań reżyserem i nakręć swój własny film. Tajemniczy seans filmowy.

Piątki od 8.00 do 16.00 i od 19.30–7.00 rano w sobotę
Teatr Magicznych Przygód z wielkim balem kostiumowym. Czy potrafisz zniknąć na oczach wszystkich? A może umiesz schować się za kartką papieru? Zostań aktorem, wynalazcą i podróżnikiem! Z nami nauczysz się, jak zmienić się w kogoś innego w ciągu kilku chwil i jak zagrać bez instrumentów oraz rozmawiać bez słów.
Do scenariusza napisanego przez dzieci zbudujemy świat magicznych przeobrażeń, uruchamiając ich wyobraźnię oraz rozwijając zdolności plastyczne i sceniczne.
Detektywistyczna nocna gra fabularna. Przygotowanie kapsuły czasu.
NOC w Klubie Kultury Mydlniki (prosimy dzieci o przyniesienie prowiantu, karimaty i śpiwora)

Zapisy pod adresem: zapisy.mydlniki@dworek.krakow.pl, pod numerem telefonu 533356008 lub w Klubie Kultury Mydlniki, ul. Balicka 289, Kraków
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie

Zapraszamy!

One thought on “Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na ferie pt. „Zimowa zawierucha z przygodą”!

Dodaj komentarz