Kalendarium wydarzeń
Ogłoszenie nowego grafiku zajęć!
02 wrz pon,
09 wrz pon, 11:00
Strefa Rodzica - Native Mama
16 wrz pon, 11:00
Strefa Rodzica: Eko Mama i haftowanie!
17 wrz wt, 10:00
Gimnastyka korekcyjna: lekcja pokazowa + badanie wad postawy
17 wrz wt, 16:00
Poleć z nami! Filmowe otwarcie sezonu kulturalnego
22 wrz nd, 11:30
23 wrz pon, 11:00
Lekcje języka angielskiego- spotkanie organizacyjne z lektorem
23 wrz pon, 17:00
30 wrz pon, 11:00
Animki- bezpłatne zajęcia otwarte
30 wrz pon, 16:00
Mistrzowie programowania z NextEducation!
Zajęcia sensoryczno-artystyczne - bezpłatne zajęcia otwarte
30 wrz pon, 17:00
ZAakceptowani-  warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców dzieci z ASD
11 paż pt, 18:00
ZAakceptowani- warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców dzieci z ASD
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru

Praca

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

1. Instruktor ds. pracy, wychowania i edukacji dzieci w Mini Ognisku Artystycznym „aDlaczego” działającym w Klubie Kultury Mydlniki

Obowiązki:

- przygotowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych,

- opieka nad dziećmi (3-5 lat, grupa 20 dzieci),

- kontakty z rodzicami,

- współtworzenie planów pracy i kontrola nad ich wdrażaniem,

- organizacja imprez z udziałem dzieci z Mini Ogniska Artystycznego „aDlaczego”,

- wspomaganie zespołu Klubu Kultury Mydlniki w organizacji imprez kulturalnych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna lub opiekuńczo-wychowawcza),

- doświadczenie w pracy z dziećmi,

- dobra organizacja pracy,

- zaangażowanie,

- wysoka kultura osobista,

- punktualność,

- poprawne posługiwanie się językiem polskim,

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat (zastępstwo)

- wymiar czasu pracy 40h tygodniowo (7:00-15:00/ 9:00-17:00)

- pracę w instytucji kultury

- możliwość prowadzenia zajęć dodatkowych

- pracę w miłym, młodym, kreatywnym i dynamicznym zespole

CV oraz list motywacyjny należy wysłać na adres mydlniki@dworek.eu

Termin nadsyłania zgłoszeń: 13.09.2019r.

Do CV należy dodać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

Wolontariat

Wolontariat

Klub Kultury „Mydlniki” jest miejscem żywym, stymulującym lokalną aktywność w Dzielnicy VI Bronowice. Podjęto tutaj wyzwanie tworzenia programów i projektów we współpracy z mieszkańcami i odbiorcami kultury. Wspólnie kreowane jest miejsce przyjazne rodzinie.

Idea przewodnia działalności Klubu Kultury „Mydlniki” to stworzenie miejsca otwartego, interdyscyplinarnego, opartego na współpracy organizacji pozarządowych, mieszkańców oraz instytucji publicznych, realizując działania oparte o kulturę, sztukę i szeroko pojętą edukację.

Klub prowadzi działalność w zakresie upowszechniania kultury oraz zagospodarowania czasu wolnego dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Obecnie posiada w swojej ofercie około czterdziestu rodzajów różnych zajęć i warsztatów dla odbiorców wszystkich grup wiekowych, co przekłada się na ponad pół tysiąca uczestników zajęć stałych i weekendowych. Zadania upowszechniania kultury realizowane są poprzez zajęcia stałe, programy edukacyjne, projekty oraz cykle imprez edukacyjnych.

Klub latem 2018 roku przechodził gruntowny remont, dzięki czemu zmienił i zwiększył przestrzeń dla odbiorców, a nowo wyposażone sale pozwalają na organizację wydarzeń kulturalnych na wysokim poziomie.

Dlatego potrzebujemy pomocy wolontariuszy! Jeśli chcesz nam pomóc, rozwinąć swoje zainteresowania i zdobyć doświadczenie w przyjaznym miejscu pełnym kultury, koniecznie skontaktuj się z nami!

Co oferujemy naszym wolontariuszom?

  • "> współprowadzenie zajęć, warsztatów, zabaw integracyjnych dla dzieci podczas Akcji Lato i Akcji Zima
  • "> wsparcie w procesie tworzenia i organizowania imprez, festynów
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, akcji
  • możliwość poznania działania instytucji kultury „od kuchni”
  • możliwość odbycia praktyk i staży studenckich