Kalendarium wydarzeń
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
03 maja wt, 10:00
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
Pracownia młodego aktora
03 maja wt, 16:00
Pracownia młodego aktora
Balet
04 maja śr,
Balet
STREFA RODZICA - Fit Mama
04 maja śr, 9:30
STREFA RODZICA - Fit Mama
Polski na piątkę!
04 maja śr, 15:00
Polski na piątkę!
Zespół Wokalny
05 maja czw,
Zespół Wokalny
Zespół Muzyczny
05 maja czw,
Zespół Muzyczny
Język Angielski
05 maja czw,
Język Angielski
STREFA RODZICA - Zdrowy kręgosłup
05 maja czw, 9:30
STREFA RODZICA - Zdrowy kręgosłup
05 maja czw, 15:30
"Z igłą i nitką" - kurs szycia dla dzieci (7-13 lat)
Zumba Junior (4-6) lat
05 maja czw, 17:30
Zumba Junior (4-6) lat
05 maja czw, 18:00
"Z igłą i nitką" - kurs szycia dla młodzieży i dorosłych ( nawet od 14 lat)
Pracownia malarstwa i rysunku dla dzieci
06 maja pt,
Pracownia malarstwa i rysunku dla dzieci
Ceramika ( 8-14 lat )
06 maja pt, 13:30
Ceramika ( 8-14 lat )
Ceramika (5-7 lat)
06 maja pt, 15:00
Ceramika (5-7 lat)
Taneczne wygibasy
06 maja pt, 16:00
Taneczne wygibasy
Ceramika dla dorosłych
06 maja pt, 17:30
Ceramika dla dorosłych
Taniec współczesny
06 maja pt, 17:30
Taniec współczesny
Pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych
06 maja pt, 18:00
Pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych
Bronowickie Malwy - II Konkurs artystyczno-literacki
09 maja pon,
Bronowickie Malwy - II Konkurs artystyczno-literacki
STREFA RODZICA- Spotkanie ze specjalistą - Zdrowy BOBAS
09 maja pon, 11:00
STREFA RODZICA- Spotkanie ze specjalistą - Zdrowy BOBAS
Mali Mydlniczanie
09 maja pon, 15:00
Mali Mydlniczanie
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
09 maja pon, 17:00
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
Zumba Junior (4-6) lat
09 maja pon, 17:30
Zumba Junior (4-6) lat
Język Angielski
10 maja wt,
Język Angielski
Warsztaty umuzykalniające dla osób niepełnosprawnych
10 maja wt,
Warsztaty umuzykalniające dla osób niepełnosprawnych
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
10 maja wt, 10:00
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
Pracownia młodego aktora
10 maja wt, 16:00
Pracownia młodego aktora
Szalona Pracownia (7-10 lat)
10 maja wt, 16:05
Szalona Pracownia (7-10 lat)
Mistrzowie programowania  (7-13 lat)
10 maja wt, 16:30
Mistrzowie programowania (7-13 lat)
Pracownia na poddaszu dla dorosłych
10 maja wt, 17:40
Pracownia na poddaszu dla dorosłych
Taniec współczesny
10 maja wt, 18:00
Taniec współczesny
Balet
11 maja śr,
Balet
STREFA RODZICA - Fit Mama
11 maja śr, 9:30
STREFA RODZICA - Fit Mama
Polski na piątkę!
11 maja śr, 15:00
Polski na piątkę!
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
11 maja śr, 17:00
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
Zespół Muzyczny
12 maja czw,
Zespół Muzyczny
Zespół Wokalny
12 maja czw,
Zespół Wokalny
Język Angielski
12 maja czw,
Język Angielski
STREFA RODZICA - Zdrowy kręgosłup
12 maja czw, 9:30
STREFA RODZICA - Zdrowy kręgosłup
12 maja czw, 15:30
"Z igłą i nitką" - kurs szycia dla dzieci (7-13 lat)
Zumba Junior (4-6) lat
12 maja czw, 17:30
Zumba Junior (4-6) lat
12 maja czw, 18:00
"Z igłą i nitką" - kurs szycia dla młodzieży i dorosłych ( nawet od 14 lat)
Pracownia malarstwa i rysunku dla dzieci
13 maja pt,
Pracownia malarstwa i rysunku dla dzieci
Ceramika ( 8-14 lat )
13 maja pt, 13:30
Ceramika ( 8-14 lat )
Ceramika (5-7 lat)
13 maja pt, 15:00
Ceramika (5-7 lat)
Taneczne wygibasy
13 maja pt, 16:00
Taneczne wygibasy
Ceramika dla dorosłych
13 maja pt, 17:30
Ceramika dla dorosłych
Taniec współczesny
13 maja pt, 17:30
Taniec współczesny
Pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych
13 maja pt, 18:00
Pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych
BUKIET POLSKI - Warsztaty malarstwa z okazji Święta Polskiej Plastyki
15 maja nd, 15:30
BUKIET POLSKI - Warsztaty malarstwa z okazji Święta Polskiej Plastyki
Mali Mydlniczanie
16 maja pon, 15:00
Mali Mydlniczanie
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
16 maja pon, 17:00
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
Zumba Junior (4-6) lat
16 maja pon, 17:30
Zumba Junior (4-6) lat
Język Angielski
17 maja wt,
Język Angielski
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
17 maja wt, 10:00
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
Pracownia młodego aktora
17 maja wt, 16:00
Pracownia młodego aktora
Szalona Pracownia (7-10 lat)
17 maja wt, 16:05
Szalona Pracownia (7-10 lat)
Mistrzowie programowania  (7-13 lat)
17 maja wt, 16:30
Mistrzowie programowania (7-13 lat)
Pracownia na poddaszu dla dorosłych
17 maja wt, 17:40
Pracownia na poddaszu dla dorosłych
Taniec współczesny
17 maja wt, 18:00
Taniec współczesny
Balet
18 maja śr,
Balet
STREFA RODZICA - Fit Mama
18 maja śr, 9:30
STREFA RODZICA - Fit Mama
Polski na piątkę!
18 maja śr, 15:00
Polski na piątkę!
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
18 maja śr, 17:00
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
Zespół Muzyczny
19 maja czw,
Zespół Muzyczny
Zespół Wokalny
19 maja czw,
Zespół Wokalny
Język Angielski
19 maja czw,
Język Angielski
STREFA RODZICA - Zdrowy kręgosłup
19 maja czw, 9:30
STREFA RODZICA - Zdrowy kręgosłup
19 maja czw, 15:30
"Z igłą i nitką" - kurs szycia dla dzieci (7-13 lat)
Zumba Junior (4-6) lat
19 maja czw, 17:30
Zumba Junior (4-6) lat
19 maja czw, 18:00
"Z igłą i nitką" - kurs szycia dla młodzieży i dorosłych ( nawet od 14 lat)
Pracownia malarstwa i rysunku dla dzieci
20 maja pt,
Pracownia malarstwa i rysunku dla dzieci
Ceramika ( 8-14 lat )
20 maja pt, 13:30
Ceramika ( 8-14 lat )
Ceramika (5-7 lat)
20 maja pt, 15:00
Ceramika (5-7 lat)
Taneczne wygibasy
20 maja pt, 16:00
Taneczne wygibasy
Taniec współczesny
20 maja pt, 17:30
Taniec współczesny
Ceramika dla dorosłych
20 maja pt, 17:30
Ceramika dla dorosłych
Pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych
20 maja pt, 18:00
Pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych
Mydlane Babeczki - Warsztaty mydlarskie dla całej rodziny z okazji Dnia Mamy
21 maja sob, 10:00
Mydlane Babeczki - Warsztaty mydlarskie dla całej rodziny z okazji Dnia Mamy
Bronowickie Malwy - II Konkurs artystyczno-literacki
23 maja pon,
Bronowickie Malwy - II Konkurs artystyczno-literacki
Mali Mydlniczanie
23 maja pon, 15:00
Mali Mydlniczanie
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
23 maja pon, 17:00
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
Zumba Junior (4-6) lat
23 maja pon, 17:30
Zumba Junior (4-6) lat
Język Angielski
24 maja wt,
Język Angielski
Warsztaty umuzykalniające dla osób niepełnosprawnych
24 maja wt,
Warsztaty umuzykalniające dla osób niepełnosprawnych
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
24 maja wt, 10:00
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
Pracownia młodego aktora
24 maja wt, 16:00
Pracownia młodego aktora
Szalona Pracownia (7-10 lat)
24 maja wt, 16:05
Szalona Pracownia (7-10 lat)
Mistrzowie programowania  (7-13 lat)
24 maja wt, 16:30
Mistrzowie programowania (7-13 lat)
Pracownia na poddaszu dla dorosłych
24 maja wt, 17:40
Pracownia na poddaszu dla dorosłych
Taniec współczesny
24 maja wt, 18:00
Taniec współczesny
Balet
25 maja śr,
Balet
STREFA RODZICA - Fit Mama
25 maja śr, 9:30
STREFA RODZICA - Fit Mama
Polski na piątkę!
25 maja śr, 15:00
Polski na piątkę!
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
25 maja śr, 17:00
STREFA RODZICA- Bajkowa Kraina Babci Ludmiły
Zespół Wokalny
26 maja czw,
Zespół Wokalny
Język Angielski
26 maja czw,
Język Angielski
Zespół Muzyczny
26 maja czw,
Zespół Muzyczny
STREFA RODZICA - Zdrowy kręgosłup
26 maja czw, 9:30
STREFA RODZICA - Zdrowy kręgosłup
26 maja czw, 15:30
"Z igłą i nitką" - kurs szycia dla dzieci (7-13 lat)
Zumba Junior (4-6) lat
26 maja czw, 17:30
Zumba Junior (4-6) lat
26 maja czw, 18:00
"Z igłą i nitką" - kurs szycia dla młodzieży i dorosłych ( nawet od 14 lat)
Pracownia malarstwa i rysunku dla dzieci
27 maja pt,
Pracownia malarstwa i rysunku dla dzieci
Ceramika ( 8-14 lat )
27 maja pt, 13:30
Ceramika ( 8-14 lat )
Ceramika (5-7 lat)
27 maja pt, 15:00
Ceramika (5-7 lat)
Taneczne wygibasy
27 maja pt, 16:00
Taneczne wygibasy
Taniec współczesny
27 maja pt, 17:30
Taniec współczesny
Ceramika dla dorosłych
27 maja pt, 17:30
Ceramika dla dorosłych
Pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych
27 maja pt, 18:00
Pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych
Mali Mydlniczanie
30 maja pon, 15:00
Mali Mydlniczanie
Zumba Junior (4-6) lat
30 maja pon, 17:30
Zumba Junior (4-6) lat
Język Angielski
31 maja wt,
Język Angielski
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
31 maja wt, 10:00
STREFA RODZICA - Motoryka dla Smyka
Pracownia młodego aktora
31 maja wt, 16:00
Pracownia młodego aktora
Szalona Pracownia (7-10 lat)
31 maja wt, 16:05
Szalona Pracownia (7-10 lat)
Mistrzowie programowania  (7-13 lat)
31 maja wt, 16:30
Mistrzowie programowania (7-13 lat)
Pracownia na poddaszu dla dorosłych
31 maja wt, 17:40
Pracownia na poddaszu dla dorosłych
Taniec współczesny
31 maja wt, 18:00
Taniec współczesny
Polski na piątkę!
01 cze śr, 15:00
Polski na piątkę!
Taniec współczesny
03 cze pt, 17:30
Taniec współczesny
Ceramika dla dorosłych
03 cze pt, 17:30
Ceramika dla dorosłych
DZIEŃ MYDLNIK
04 cze sob, 15:00
DZIEŃ MYDLNIK
Mali Mydlniczanie
06 cze pon, 15:00
Mali Mydlniczanie
Warsztaty umuzykalniające dla osób niepełnosprawnych
07 cze wt,
Warsztaty umuzykalniające dla osób niepełnosprawnych
Szalona Pracownia (7-10 lat)
07 cze wt, 16:05
Szalona Pracownia (7-10 lat)
Mistrzowie programowania  (7-13 lat)
07 cze wt, 16:30
Mistrzowie programowania (7-13 lat)
Taniec współczesny
07 cze wt, 18:00
Taniec współczesny
Polski na piątkę!
08 cze śr, 15:00
Polski na piątkę!
Ceramika dla dorosłych
10 cze pt, 17:30
Ceramika dla dorosłych
Taniec współczesny
10 cze pt, 17:30
Taniec współczesny
Bronowickie Malwy - II Konkurs artystyczno-literacki
13 cze pon,
Bronowickie Malwy - II Konkurs artystyczno-literacki
STREFA RODZICA- Spotkanie ze specjalistą - Zakończenie karmienia piersią
13 cze pon, 11:00
STREFA RODZICA- Spotkanie ze specjalistą - Zakończenie karmienia piersią
Mali Mydlniczanie
13 cze pon, 15:00
Mali Mydlniczanie
Szalona Pracownia (7-10 lat)
14 cze wt, 16:05
Szalona Pracownia (7-10 lat)
Mistrzowie programowania  (7-13 lat)
14 cze wt, 16:30
Mistrzowie programowania (7-13 lat)
Taniec współczesny
14 cze wt, 18:00
Taniec współczesny
Bronowickie Malwy - II Konkurs artystyczno-literacki
20 cze pon,
Bronowickie Malwy - II Konkurs artystyczno-literacki
Warsztaty umuzykalniające dla osób niepełnosprawnych
21 cze wt,
Warsztaty umuzykalniające dla osób niepełnosprawnych
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Zajęcia ogólnorozwojowe

Zajęcia ogólnorozwojowe

Zapisy na zajęcia odbywają się drogą elektroniczną, poprzez formularz w zakładce Zapisy.

Obowiązuje płatność z góry do 10- go dnia miesiąca, za zajęcia zaplanowane w danym miesiącu z instruktorem.
Opłata za zajęcia obowiązuje bez względu na ilość zajęć w miesiącu.


Więcej informacji znajdziecie Państwo pod
numerem telefonu: 533 356 008
adresem e-mail: mydlniki@dworek.eu
Po więcej szczegółów pracy Klubu i organizacji zajęć zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Klubu.




Mini Ognisko Artystyczne aDlaczego

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-5 lat).
To działająca 5 dni w tygodniu kraina zabaw, radosnych chwil, poznawania świata
i kreatywnego spędzania czasu.
Domowa atmosfera, kameralna grupa, życzliwi i doświadczeni pedagodzy, bogaty program zajęć, indywidualne podejście do każdego dziecka.



Polski na piątkę!

Kurs języka polskiego dla uczniów klas 4-5 oraz 6-7 szkoły podstawowej
POLSKI NA PIĄTKĘ to całoroczny kurs dla tych, którzy chcą:

• lepiej zrozumieć jeden z najważniejszych przedmiotów w szkole,
• bez obaw napisać egzamin ósmoklasisty,
• wzbogacić słownictwo i kulturę języka,
• przełamać swoje blokady,
• rozwinąć uzdolnienia. Oto nasz plan na rok szkolny:
• twórcze czytanie lektur
• praca z ulubioną książką
• mapy interpretacji
• ćwiczenia gramatyczne i stylistyczne
• zadania interpunkcyjne
• poradnik językowy

Czas zajęć: 60 minut, raz w tygodniu, dwa semestry 2021/2022



Prowadzenie: Adam Buszek - filolog, redaktor, współpracownik prasy kulturalnej, założyciel pracowni edukacyjnej Dam Słowo

Termin zajęć: środy, godz. 15:00-16:00 (klasy 6-7) oraz godz. 16.00-17.00 (klasy 4-5)


Język angielski


Nauka języka to u nas prawdziwa, bezstresowa przygoda.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Po naszym kursie język angielski przestanie być obcy.

Z racji dużego zainteresowania zajęciami, grupy uczestników prowadzone są przez dwie Panie Prowadzące.

Angielski 0-1
Termin zajęć:
czwartki 16:00-16:50 <- dzieci starsze oraz 17:00-17:50 <- dzieci młodsze

Prowadzenie: Justyna Kula


Angielski II - IV
Termin zajęć:
wtorki i czwartki w godzinach:
15:40-16:25 -> I grupa
16:30-17:15 -> II grupa
17:20 - 18:05 -> III grupa

Prowadzenie: Joanna Fedorowicz



Pracownia młodego aktora


Zajęcia wprowadzające w tajniki prawdziwego aktorstwa. Uczestnicy będą opanowywać: plastykę ruchu, interpretacją tekstu, emisję głosu, dykcję, pantomimę oraz wiele innych tajemnic aktorskiego świata.

Prowadzenie: Zuzanna Synkiewicz

Termin zajęć: wtorki o godzinie 16:00



Matplaneta


Zajęcia z matematyki dostarczające mnóstwo radości. Bazują na metodach opracowanych w oparciu o program Math Circle profesorów Kaplanów z Uniwersytetu Harvarda. Kształtują myślenie, samodzielne identyfikowanie prawideł rządzących liczbami i zjawiskami, dzięki czemu poszerzają horyzonty i powodują przyswajanie naturalnych mechanizmów "wiem, jak się nad tym zastanowić", "wiem jak zadać pytanie" itp. Nauczyciel nie wykłada przedmiotu zgodnie z logiką dorosłego, ale moderuje grupę pilnując prawidłowości uzyskiwanych wniosków.

Zapisy: bronowice@matplaneta.pl, tel. 570 339 233