Przeskocz do treści
Zdjęcie kobiety w pozie gimnastycznej, skłon boczny z wyciągniętą jedną ręką, kobieta widoczna jest tylko od pasa w górę. Długie włosy spięte w kucyk. Po lewej napis - tytuł zajęć. Jasne, świetliste tło.

Wypełnij przestrzeń tańcem | dla dorosłych i młodzieży

zapisy
przedział wiekowy: 13+ 13+
przedział wiekowy: 16+ 16+
grupowe
płatne

Zajęcia taneczno-relaksacyjne dla dorosłych i młodzieży, które pozwolą zwiększyć zakres ruchu oraz poprawić kondycję.

Praca nad ciałem w sposób organiczny i zgodny z jego potrzebami będą priorytetami podczas naszych cotygodniowych spotkań. Dodatkowo wprowadzone zostaną elementy tańca współczesnego, stretching oraz relaksacja, które stworzą przestrzeń dla rozluźnienia napiętego po całym tygodniu ciała.

Prowadzenie: Milena Bialik ze szkoły tańca Edukacja Artystyczna Dzieci

Termin: piątki, godz. 19:00-20:15
Opłata: 110 zł / miesiąc
Miejsce: sala widowiskowa

Planowane rozpoczęcie: listopad/grudzień 2023
Zajęcia rozpoczną się po uzbieraniu minimum 5 osób.

Zapisz się

Milena Bialik

Milena Bialik ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej, specjalność Tancerz Nauczyciel.

Taniec jest jej pasją od najmłodszych lat, a szczególną uwagę poświęciła Technice Tańca Współczesnego. Zwiększa zakres swojej wiedzy i umiejętności uczęszczając na warsztaty, kursy oraz biorąc udział w projektach tanecznych.

W Poznaniu była tancerką Kompanii Tańca AWF Poznań pod przewodnictwem Agnieszki Doberskiej, w Krakowie ukończyła Kurs Choreografii Scenicznej pod przewodnictwem Iwony Olszowskiej na poziomie zaawansowanym, brała udział w spektaklach m.in. „LIMIT” w choreografii Adriana Radwańskiego, Pawła Malickiego, Moniki Błaszczak w Centrum Tańca Pendulum w Poznaniu, spektakl „LOVE” w choreografii Agnieszki Doberskiej,  „ST(w)ORY” w choreografii Karoliny Mika oraz „TarnOFFska”.
Przestrzeń Tańca” również w choreografii Karoliny Mika. Na zajęciach skupia się na kreatywności uczestników w tym improwizacji, ulepszaniu techniki oraz ruchu zdrowym, bezpiecznym i naturalnym dla ciała.

Skip to content