Przeskocz do treści
aktualności

Język angielski od września w KK Mydlniki

Miło nam poinformować, że od września 2024 nawiązujemy współpracę z nową szkołą językową działającą na terenie naszej dzielnicy – Early Stage.

Organizatorem zajęć jest p. Izabela Bielska z firmy Early Stage.

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Obfituje w liczne przygody z muzyką, dopasowanymi do wieku językowymi grami i zabawami, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi. Angażuje wszystkie zmysły i uruchamia wyobraźnię. Pokazuje fascynujący świat nieznanych słówek i wyrażeń, które dzięki naszym metodom łatwo zrozumieć i przyswoić.

Wszechstronny rozwój uczniów

W Early Stage rozwijamy wszystkie umiejętności językowe oraz kompetencje XXI wieku. Naszym celem jest doprowadzenie uczniów do biegłości językowej na poziomie C1. Jak to robimy? Poprzez intensywne zajęcia i zaplanowaną ścieżkę rozwoju językowego.

Łączymy tradycję z nowoczesnością

Szkoła powstała w 1993 roku w Warszawie i była jedną z pierwszych w Polsce szkół języka angielskiego, specjalizującą się w uczeniu dzieci i młodzieży. Stale się rozwijamy oraz łączymy sprawdzone metody nauczania z wiedzą zaczerpniętą z najnowszych odkryć neurodydaktycznych.  

KURSY

Program kursów dostosowany jest do wieku, możliwości oraz tempa nauki dzieci i młodzieży. W Early Stage mamy dokładnie zaplanowaną ścieżkę rozwoju edukacyjnego, dzięki czemu uczniowie mogą efektywnie podnosić swoje umiejętności językowe oraz kontynuować kurs w kolejnych latach. Zajęcia odbywają się w grupach jednorodnych pod względem wieku uczniów oraz poziomu znajomości języka. Liczebność grup zapewnia odpowiednią dynamikę pracy, sprzyja aktywnej komunikacji, pozwala na realizację autorskich projektów. 

Skip to content