Przeskocz do treści
Logo projektu. Różowy napis, ozdobne litery w abstrakcyjnych kształtach
Projekt

IntegrART

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej oraz Programowi Europejski Korpus Solidarności od lat realizujemy projekt wolontariatu europejskiego IntegrART.

W ramach projektu wolontariusze z różnych krajów pracują nieodpłatnie w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, Klubie Kultury Przegorzały, Klubie Kultury Wola, Klubie Kultury Mydlniki, Klubie Kultury Łokietek i XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Jordana.

Projekt IntegrART trwa 12 miesięcy. Jego celem jest wielopoziomowa integracja głównie poprzez kulturę i sztukę oraz rozwijanie kompetencji zawodowych w dziedzinie zarządzania kulturą. Projekt realizowany jest we współpracy z zagranicznymi partnerami.

Nasi wolontariusze prowadzą stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych, na których można śledzić ich działania:
Strona https://volunteerinkrakow.dworek.eu/
Facebook https://www.facebook.com/VolunteerinKRK/
Instagram https://www.instagram.com/integr_art/
TikTok https://www.tiktok.com/@integrart_volunteer?

Grupa 6 osób na środku zdjęcia. 4 kobiety i 2 mężczyzn. 3 osoby siedzą w swobodnej, trochę zwariowanej pozie na żółtej kanapie, za nimi stoją 3 osoby, wszyscy są roześmiani i szeroko uśmiechnięci. Kanapa jest ustawiona w parku w jesiennej scenerii, dookoła drzewa i brązowe liście.
Z lewej strony flaga Unii Europejskiej. Z prawej strony napis "Finansowane przez Unię Europejską"

Antonia IntegrArt 2023/2024

Skip to content