Przeskocz do treści
Warsztat

Kurs na wakacje | Taniec & Teatr (24.06-05.07.2024) #lato2024

przedział wiekowy: 7-12 7-12
zapisy
cykliczne
grupowe
płatne

Warsztaty z wykorzystaniem różnych technik tanecznych połączonych z zabawami ruchowymi oraz warsztaty teatralne, na których uczestnicy poznają tajemnice prawdziwego aktorstwa.
Dodatkowo bezpłatne warsztaty z wolontariuszką projektu IntegrArt w języku angielskim.

Przy zapisie prosimy o wpisanie dokładnych dat warsztatów, na które zapisują Państwo dziecko (w polu uwagi).

Terminy:
24-28 czerwca
1-5 lipca (bezpośrednio po warsztatach Taniec&Teatr można wziąć udział w warsztatach malarstwa i rysunku 14:00-15:30) [brak wolnych miejsc, lista rezerwowa]
godzinach: 9:00-14:00

Plan dnia:
9:00-9:30 Zabawy i animacje na dobry początek dnia
9:30-11:00 taniec (1 termin prowadzenie: Milena Bialik, 2 termin prowadzenie Oliwia Martyna)
11:15-12:45 teatr
13:00-14:00 taniec, zabawy i joga dla dzieci /warsztaty z wolontariuszką IntegrArt7/

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat (minimum 1 klasa Szkoły Podstawowej)

  • W trakcie zajęć zajęć przewidziane są przerwy na zjedzenie drugiego śniadania/przekąski (przyniesionego z domu).
  • Prosimy o przygotowanie wygodnego stroju do ćwiczeń oraz obuwia zmiennego.
  • Wszystkie zajęcia odbywają się w sali widowiskowej (parter)

Opłata 70 zł za dzień
Zniżka -50% dla posiadaczy KKR i KKN.
Warsztat z wolontariuszem EKS bezpłatnie.

Płatność przelewem do 18.06.2024r., potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na maila mydlniki@dworek.eu.

Dane do przelewu:
Numer rachunku 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867
Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
Tytułem: Mydlniki/imię i nazwisko uczestnika/Kurs na wakacje teatr i taniec/termin

Prowadzenie:

Zuzanna Synkiewicz

Od 5 lat związana z Klubem Kultury Mydlniki. Aktorka Scen Muzycznych, animatorka, instruktorka. Od wielu lat pracuje w towarzystwie dzieci prowadząc zajęcia taneczne, aktorskie i wokalne. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie Kulturą. Wulkan energii i kopalnia pomysłów.

Milena Bialik

Milena Bialik ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej, specjalność Tancerz Nauczyciel.

Taniec jest jej pasją od najmłodszych lat, a szczególną uwagę poświęciła Technice Tańca Współczesnego. Zwiększa zakres swojej wiedzy i umiejętności uczęszczając na warsztaty, kursy oraz biorąc udział w projektach tanecznych.

W Poznaniu była tancerką Kompanii Tańca AWF Poznań pod przewodnictwem Agnieszki Doberskiej, w Krakowie ukończyła Kurs Choreografii Scenicznej pod przewodnictwem Iwony Olszowskiej na poziomie zaawansowanym, brała udział w spektaklach m.in. „LIMIT” w choreografii Adriana Radwańskiego, Pawła Malickiego, Moniki Błaszczak w Centrum Tańca Pendulum w Poznaniu, spektakl „LOVE” w choreografii Agnieszki Doberskiej,  „ST(w)ORY” w choreografii Karoliny Mika oraz „TarnOFFska”.
Przestrzeń Tańca” również w choreografii Karoliny Mika. Na zajęciach skupia się na kreatywności uczestników w tym improwizacji, ulepszaniu techniki oraz ruchu zdrowym, bezpiecznym i naturalnym dla ciała

Oliwia Martyna

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku ośmiu lat. Moja pasja w ciągu dwudziestu lat przerodziła się pracę zawodową i nie wyobrażam sobie mojej osoby w innym miejscu. Na co dzień tańczę taniec towarzyski na turniejach ogólnopolskich, w tym stylu tańca posiadam klasę taneczną B w tańcach latynoamerykańskich. Moim największym osiągnięciem jest dwukrotne Mistrzostwo Krakowa w tańcach latynoamerykańskich, półfinał w Pucharze Polskim w C klasie oraz liczne wygrane turnieje ogólnopolskie.

Cztery lata temu zrobiłam w Nowym Jorku kurs instruktora Zumba Basic®, Zumba Kids® oraz Zumba Kids Jr®. Swoje pierwsze zajęcia z dziećmi zaczęłam prowadzić już w wieku osiemnastu lat, natomiast zajęcia dla dorosłych prowadzę od trzech lat. Praca jako instruktor sprawia że czuje się spełniona i dodaje mi wewnętrznej motywacji do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Antonia Paskarbeit

My name is Antonia Paskarbeit and I’m the current IntegrART-volunteer from Germany at Klub Kultury Mydlniki. I’ve been dancing various types of dances my whole life (ballet, ballroom and latin, modern jazz) and discovered my love for Yoga during the pandemic. In my workshops with the kids, we will explore a variety of movements reaching from games over music, dance, and yoga.

Skip to content