Przeskocz do treści
Zdjęcie. Ciemne tło, w narożnikach kawałki czekolady. Na środku tytuł wydarzenia.
Warsztat

Mydlnicka Fabryka Czekolady

warsztaty
przedział wiekowy: 6+ 6+
darmowe
rodzinne

Drodzy i Drogie, Kino Klon powraca!

Tym razem w zimowym wydaniu, towarzyszyć mu będą uwielbiane przez Was czekoladowe warsztaty, które poprowadzi Krakowska Manufaktura Czekolady.

Już 9 grudnia przenieście się do magicznego świata słodkości i wraz ze Strażnikami marzeń przegońcie pogodową aurę! Podczas wydarzenia dostępny będzie popcorn oraz ciepłe napoje w tym także pyszne kakao z piankami! Dla dzieci przewidziane są animacje.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dzięki dofinansowaniu ze środków Rady Dzielnicy VI Bronowice

📅 Data: 9 grudnia

🕒 10:00-11:30 Warsztaty czekoladowe (obowiązują zapisy – brak wolnych miejsc)

🕔 12:00-12:30 Czekoladowe zabawy animacyjne (wstęp wolny)

🕖 12:45-14:30 Kino Klon: „Strażnicy marzeń” (wstęp wolny)

🍫 Warsztaty Czekolady godz. 10:00-11:30 🍫

Zapraszamy do magicznego świata warsztatów czekolady, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli mogą w pełni cieszyć się sztuką tworzenia i degustacji tego wyjątkowego smakołyku. Pod okiem ekspertów z Krakowskiej Manufaktury Czekolady uczestnicy będą mieli okazję stworzyć swoje własne pralinki, które następnie udekorują. Poznają także historię powstania czekolady oraz proces jej produkcji od samego ziarenka.  

Brak wolnych miejsc!

❄️ Czekoladowe zabawy animacyjne ❄️

Pomiędzy warsztatami a projekcją filmu dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne animacje. W tym czasie dla dorosłych przewidziana jest chwila relaksu przy kubku gorącej herbaty oraz poczęstunek. Chętni mogą przynieść swoje ulubione przekąski lub ciasta, dzieląc się nimi z resztą uczestników. Chcemy aby to wydarzenie było miłym, ciepłym i pełnym słodkości spotkaniem lokalnej społeczności.
Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy

🎥 Projekcja Filmu „Strażnicy marzeń” w ramach Kina Klon godz. 12:45-14:30🎥

„Strażnicy marzeń” to pełen zabawy magiczny film przygodowy o legendarnych strażnikach – Jacku Mrozie, Zającu Wielkanocnym, Świętym Mikołaju, Zębowej Wróżce i Piaskowym Ludku – po raz pierwszy współdziałających razem! Kiedy zły Mrok zamierza przejąć panowanie nad światem, na naszych ukochanych bohaterach spoczywa odpowiedzialność za sny i marzenia wszystkich dzieci.

Kino Klon powraca po dłuższej przerwie, dlatego teraz wy możecie poczuć się jak strażnicy i pomóc nam przywrócić je swoją obecnością. Podczas seansu wszyscy chętni będą mogli za darmo poczęstować się popcornem oraz napojami w tym także, kochanym nie tylko przez dzieci, gorącym kakao z piankami.
Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy.

Otul się zapachem gorącej czekolady i wraz z Kinem Klon zanurz się w świat marzeń!

warsztaty

Podobne wydarzenia

Skip to content