Przeskocz do treści
białe tło, po środku napis ,,LepiŁapki
Warsztat

Strefa Rodzica | Wiosenne LepiŁapki

zapisy
biletowane
rodzinne
przedział wiekowy: 1-3 1-3

Zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lata na sensoryczne zajęcia LepiŁapki pod tytułem: „Wiosenna łąka”. Wspólnie poszukamy żabek na wiosennej łące – trochę niezwykłej a w niektórych miejscach podmokłej. Wśród materiałów dominować będzie galaretka, kuleczki żelowe, nasiona chia – wszystko oczywiście w odcieniach zieleni

Przyjdźcie dołączyć do naszej wiosennej przygody!  To niezapomniana okazja, by razem z dzieckiem doświadczyć magii pierwszych oznak wiosny.

Na zajęcia zabierz ubranie na zmianę dla dziecka i dla siebie, ręcznik/ręczniki papierowe oraz nieprzemakalna siatkę na mokre ubrania.

Prowadzenie: Katarzyna Piekarczyk – pedagog rodzinna, terapeuta integracji sensorycznej, trener Treningu Umiejętności Społecznych. Współzałożycielka krakowskiej Famigi w której prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku 1-3 lata, spotkania i wykłady dla rodziców. Instruktor zajęć: Sensoplastyka® i Smyko-Multisensoryka® oraz animator zabawy. Autorka i realizatorka edukacyjnych programów dla szkół i przedszkoli oraz dzieci w wieku 0-3 lata. Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach. Mama dwójki dzieci.

Wstęp: 1 zł (płatne gotówką przy wejściu na salę)
Miejsce: sala warsztatowa (przyziemie, wejście od frontu)

Skip to content