Przeskocz do treści
czerwone tło. na dole zdjęcia gałązka choinki. powyżej napis wydarzenia
Warsztat

Wieńce świąteczne | warsztaty

warsztaty
przedział wiekowy: 6+ 6+
zapisy
przedział wiekowy: 16+ 16+
płatne
rodzinne

Coraz bliżej Święta, więc czas na udekorowanie domu. Zapraszamy na warsztaty tworzenia świątecznych wieńców.

Świeże gałęzie jodły udekorujemy naturalnymi materiałami: pomarańczami, gwiazdkami anyżu, cynamonem. Do tego zapewnimy dużo dodatków w typowo świątecznych kolorach, tasiemek i błyskotek (dla chętnych).

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe, młodzież oraz rodziców z dziećmi od około 5/6 lat. Rodzice z młodszymi dziećmi będą pracować wspólnie nad jednym wieńcem.
Podczas warsztatów będziemy używać kleju na gorąco. Ze względów bezpieczeństwa prosimy by korzystali z niego wyłącznie dorośli uczestnicy.

Opłata: 50 zł za jeden wykonany wspólnie lub samodzielnie wieniec
Płatne przelewem (potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na mydlniki@dworek.eu) lub gotówką w biurze Klubu do dnia 30.11.

Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy.
W polu uwagi prosimy o dopisek jeśli będą Państwo uczestniczyć z dzieckiem i tworzyć wspólny wieniec.

Liczba miejsc ograniczona.

Zdjęcie portretowe. Uśmiechnięta kobieta, jasnobrązowe włosy do ramion. ubrana w granatową bluzkę z dekoltem. Rozmazane, jasne tło.

Dorota Skoczek

Instruktorka z ponad 30 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. W Klubie Kultury „Mydlniki” prowadzi zajęcia plastyczne, sensoryczne, muzyczne, naukę gry na flecie poprzecznym oraz przygotowuje dekoracje. Koordynuje działania w ramach Strefy Rodzica oraz projekt ZAakceptowani. W wolnym czasie trenuje z mężem taniec towarzyski w stylu standardowym i łacińskim.

warsztaty

Podobne wydarzenia

Skip to content