Przeskocz do treści
Warsztat

Zapisy na nowy sezon od 28 sierpnia!

aktualności

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Szykujemy się na powrót z Waszymi ulubionymi zajęciami oraz paroma nowościami. Więcej informacji pojawi się w drugiej połowie sierpnia.

Zapisy startują 28 sierpnia od godz. 12:00 za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (zakładka ZAPISY).

Wszystkie osoby, które chciałyby zgłosić kontynuację zajęć (ta sama forma zajęć w sezonie 2022/23, ten sam uczestnik) prosimy o kontakt mailowy na mydlniki@dworek.eu do 25 sierpnia. Po tym terminie nie gwarantujemy miejsca na kontynuację.

PLASTYKA

Sensoryka dla smyka (1-3 lat dziecko+rodzic)
Zajęcia nastawione na pobudzanie zmysłów w czasie wykonywania prac plastycznych i wzmacnianiu małej motoryki. Czasem zajęcia będą oparte tylko na doznaniach sensorycznych, a nie na wytworzeniu dzieła.

Plastyka dla smyka (2-4 lat i 4-6 lat dziecko+rodzic)
Różnorodne techniki plastyczne i dobra zabawa. Te zajęcia polecamy wszystkim maluchom, które dopiero rozpoczynają przygodę z warsztatami i lepiej będą się czuły mając rodzica obok siebie.

Plastyka (5-7, 7-9 i 10+ lat)
Nietypowe prace plastyczne, często w przestrzennej formie. Dzieci będą poznawać różnorodne techniki plastyczne i kreatywnie się rozwijać.

Malarstwo i rysunek (6+ lat i młodzież)
Ołówek, kredki, pastele, węgiel… podczas tych zajęć skupiamy się, jak sama nazwa wskazuje na rysunku i malarstwie.

Ceramika i rzeźba (5-7, 8-14 i dorośli)
To jedne z najpopularniejszych zajęć w nas w Klubie. Posiadamy piec do wypału ceramiki i w pełni wyposażona pracownię. Powstają u nas małe dzieła sztuki.

Warsztaty szycia (dzieci 6+, młodzież i dorośli)
Praktyczne zajęcia, podczas których uczestnicy poznają ściegi ręczne i maszynowe oraz obsługę maszyny do szycia.

MUZYKA

Pianino, gitara, skrzypce, perkusja, flet poprzeczny (dzieci, młodzież, dorośli)

Indywidualne zajęcia dopasowane do potrzeb uczestnika. Zarówno dla tych, co chcą grać klasyczne utwory, jak i nowe hity.

Śpiew (dzieci 8+lat, młodzież, dorośli)
Praca nad prawidłową emisją głosu i dykcją, elementy teorii (czytanie nut głosem, kształcenie słuchu), praca nad solową interpretacją piosenki. Spotkania indywidualne.

Musical i piosenka aktorska dla dorosłych (dorośli i młodzież)
Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich chętnych zainteresowanych aktorstwem, śpiewem, teatrem muzycznym i musicalem.

Musical dla dzieci (dzieci i młodzież)
Nowe w naszej ofercie zajęcia dla dzieci, które lubią śpiewać, tańczyć oraz występować na scenie. Elementy aktorstwa, improwizacji, pracy z tekstem, emisji głosu i ruchu scenicznego.

TANIEC

Taniec dla przedszkolaków (3-4 i 5-6 lat)

Taniec i zabawa a przy tym rozwój koordynacji ruchowej, świadomości własnego ciała, poczucia rytmu i pamięci muzycznej.

Rytmika (4-6 lat)
Zajęcia ruchowe nastawione na rozwój słuchu, koordynacji, koncentracji uwagi, pamięci muzycznej i ruchowej. Śpiew, zabawy, taniec z elementami baletu, interpretacje muzyczno-ruchowe i rytmiczna gra na prostych instrumentach.

Zumba KIDS (4-6 lat)
Połączenie zabawy, tańca i fitnessu w wersji dla dzieci. Dzieci uczą się układów tanecznych do żywiołowej muzyki, ćwiczą koordynację a jednocześnie mogą się wyskakać i spożytkować swoją energię!

Balet (3-5, 4-6 i 7+ lat)
Podczas zajęć dzieci uczą się estetyki, gracji i swobody ruchu, wyrabiają wrażliwość muzyczną, umiejętność koncentracji oraz precyzję w działaniu. Jednocześnie poznają podstawy techniki tańca klasycznego.

Mix Dance (7-10 lat)
Taniec do popularnych piosenek i nauka choreografii jak z rolek i tik-toków.

Taniec współczesny (8-12 i 13-17 lat)
Na zajęciach dzieci oraz młodzież poznają podstawy tańca współczesnego. Ponadto pracują nad choreografiami własnymi oraz całej grupy.

Mali Mydlniczanie (5-12 lat)
Dziecięcy zespół pieśni i tańca, działający przy Klubie Kultury „Mydlniki”, w którym członkowie poznają kulturę, piosenki i tańce z różnych regionów Polski. W repertuarze znajdują się pieśni i tańce z Krakowa, Beskidu Śląskiego, Żywiecczyzny. Od kilku lat repertuar zespołu poszerzył się o tradycyjne kolędowanie.

EDUKACJA

Klub słowa (10-12 i 12-14 lat)

To propozycja dla młodych czytelniczek i czytelników zafascynowanych literaturą, kulturą i sztuką. Jeśli lubisz czytać i rozmawiać o książkach, komiksach, gazetkach, obrazach, plakatach i kolażach to są to zajęcia dla Ciebie. Ponadto uczestnicy połączą sztukę słowa ze sztuką obrazu.

Bystry maluch (4-6 lat)
Zajęcia dla przedszkolaków, które lubią łamigłówki i gry logiczne. Na spotkaniach rozwijamy pamięć, spostrzegawczość, koncentrację, ćwiczymy umiejętność logicznego myślenia i orientacji przestrzennej.

Palce lizać! (4-6 lat)
Przez cały zeszły sezon w jeden dzień w tygodniu z naszej kuchni rozchodziły się wspaniałe zapachy. To nieduża grupka młodych kucharzy i kucharek szykowała pyszności, które sama potem zjadała (lub przynajmniej próbowała nowych smaków). W tym roku dalej gotujemy i pieczemy z dzieciakami.
* dla starszych dzieci mamy w planie warsztaty okolicznościowe raz w miesiącu, więcej informacji wkrótce

Zajęcia z NextGen Education

Polecamy Wam również zajęcia z zaprzyjaźnioną firmą, która kolejny sezon ma u nas zajęcia z programowania. W tym roku do ich oferty dołącza Kodowanie z robotami dla przedszkolaków oraz Tworzenie gier UNITY dla młodzieży.

RUCH

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, które oferują zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Fitness, Zdrowy kręgosłup, Zumba z IDEA FIT
Gimnastyka ze Smykami z gimnastyki
Karata z Klubem Mistrzostwa Karate Kyokushinkai

STREFA RODZICA

Taniec (2-3 lat + rodzic)

Każde spotkanie będzie łączyć elementy taneczne i zabawy. Uczestnicy wzmocnią swoje relacje we wspólnym poruszaniu się, a dodatkowo będą poznawać i uczyć się prawidłowych nawyków ruchowych.

Gordonki MeloBobas (0-2 lat + rodzic)
Zajęcia umuzykalniające dla maluszków. To nie są standardowe zajęcia z rytmiki! Wykwalifikowany i doświadczony instruktor śpiewa dla i do dzieci w różnych skalach bez słów, rytmizuje w niestandardowym metrum przez co dzieci uczą się muzyki jak nowego języka.

Rodzinne muzykowanie (1-3 lat + rodzic)
Zajęcia pełne śpiewu, zabaw ruchowych, tańca, gry na instrumentach perkusyjnych dla dzieci z rodzicami.

Kołysanki dla smyka (6 mc-2 lat +rodzic)
Pobudzanie zmysłów w czasie zabawy przy muzyce, związane z dotykiem – masażykami, kołysaniem oraz śpiewaniem.

Smyki z gimnastyki (2-3 lat + rodzic)
Zajęcia ruchowe skupiające się na motoryce dużej, jednak niejednokrotnie trenujemy również motorykę małą. Rozwijamy świadomość ciała u dzieci, stymulujemy do samodzielności, ćwiczymy koordynację i równowagę. Na małych uczestników czeka tor przeszkód oraz różnorodne ćwiczenia w formie zabawy.

Zdrowy kręgosłup (dorośli z dzieckiem)
Zajęcia ruchowe nastawione na ćwiczenia wzmacniające i poprawiające ruchomość kręgosłupa. Zapraszamy rodziców, w zajęciach można uczestniczyć razem z dzieckiem.

aktualności

Podobne wydarzenia

Skip to content