Przeskocz do treści

Balet

płatne
przedział wiekowy: 3-5 3-5
przedział wiekowy: 4-6 4-6
przedział wiekowy: 7-10 7-10
grupowe

Podczas zajęć dzieci uczą się estetyki, gracji i swobody ruchu, wyrabiają wrażliwość muzyczną, umiejętność koncentracji oraz precyzję w działaniu.

Prowadzenie: Alona Kotsur ze szkoły tańca Edukacja Artystyczna Dzieci

Termin: środy
15:00-15:55 3-5 lat, nowa grupa początkująca
16:00-16:55 4-6 lat, grupa kontynuująca + nowe 6latki
17:00-17:55 7-11 lat, grupa kontynuująca + nowe dzieci od 7 lat

Opłata: 110 zł / miesiąc

Miejsce: sala widowiskowa (parter)

Alona Kotsur

Pochodzi z Ukrainy. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, najpierw jako tancerka tańca towarzyskiego, a następnie klasycznego oraz charakterystycznego. Wykształcenie choreograficzne oraz nauczycielskie zdobyła na Wyższej Chmielnickiej Akademii Pedagogiczno – Humanistycznej oraz na Rówieńskim Uniwersytecie Państwowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy, brała udział w prowadzeniu kursów i seminariów, min. projekt “Jesienny Barvogray”, konkurs im. Władimir Glushenkov. Taniec nie tylko pozwala jej wyrazić samą siebie, ale również wyzwala w niej nieskończone pokłady energii i optymizmu, którymi zaraża innych.

Edukacja Artystyczna Dzieci

Edukacja Artystyczna Dzieci od 2009 roku zajmuje się prowadzeniem zajęć baletowych oraz z zakresu tańca współczesnego dla dzieci i młodzieży na terenie Szkół, Przedszkoli oraz Klubów Kultury. Naszą misją jest rozpowszechnianie tańca zarówno wśród dziewczynek jak i chłopców. Uczniowie, którzy zakończą swoją edukacje w Placówkach Oświatowych są zapraszani do skorzystania z bogatej tanecznej oferty Centrum Sztuki Tańca, która działa jako Niepubliczna Krakowska Szkoła Sztuki Tańca. Oznacza to, że nasi absolwenci kończąc swoją edukację uzyskają ogólnie honorowany dyplom zawodowego tancerza, co otworzy im drogę do kariery.

Baletnice w trakcie obrotu na sali baletowej.
Skip to content