Przeskocz do treści

Strefa Rodzica: Gordonki MeloBobas

zapisy
przedział wiekowy: 0-3 0-3
biletowane
rodzinne

Gordonki MeloBobas to zajęcia umuzykalniające prowadzone zgodnie z teorią uczenia się muzyki (MLT) prof. E. E. Gordona. Zajęcia mają na celu rozwinąć muzykalność u dzieci przez ukazanie im różnorodności w muzyce. To nie są standardowe zajęcia z rytmiki! Wykwalifikowany i doświadczony instruktor śpiewa dla i do dzieci w różnych skalach bez słów, rytmizuje w niestandardowym metrum przez co dzieci uczą się muzyki jak nowego języka.

Na zajęcia zapraszamy dzieci od pierwszych tygodni życia do ok. 2-3 lat.

Termin zajęć: wtorki, godz. 12:30-13:00

Opłata: 1 zł / 1 os. dorosła (płatne gotówka przed wejściem na salę)

Miejsce: sala widowiskowa (parter)

Zapisz się

Agnieszka Dubiel

Certyfikowana instruktorka zajęć gordonowskich I i II stopnia, absolwentka szkoły muzycznej w klasie fletu poprzecznego, chórzystka, germanistka, pedagog, podróżniczka i pasjonatka pracy z dziećmi. Od wielu lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci wg teorii Gordona. Studiowała w Katowicach, Krakowie, Wiedniu, Ołomuńcu i Shkodre. Praca z dziećmi to dla niej nie tylko marzeń, ale i zawodowa droga, z której nieustannie czerpie radość. Współpracuje z wieloma żłobkami,  rzedszkolami oraz domami kultury w Krakowie i okolicy oraz na Śląsku (skąd pochodzi:).

Ewa Makuszewska

Z zawodu muzyk, z pasji joginka. pianistka zakochaną w muzyce “po uszy”. Dyplomowana instrumentalistka Akademii Muzycznej w Krakowie. Gordonistka i kreatorka zajęć umuzykalniających dla dzieci. Uwielbia dobrą operę, klasyczny jazz, jak i muzykę dziecięcą.

Skip to content