Przeskocz do treści

Pianino

zapisy
przedział wiekowy: 8-12 8-12
przedział wiekowy: 13+ 13+
przedział wiekowy: 5-7 5-7
indywidualne
płatne

Indywidualne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na różnych poziomach zaawansowania, dostosowanych do potrzeb i zainteresowań uczestnika.

Terminy zajęć ustalane są indywidualnie.

Prowadzenie:
Tadeusz Leśniak (poniedziałek, wtorek, środa)
Tetiana Hrinchenko (poniedziałek, wtorek, czwartek)
Szymon Wojnarowicz (środa)
Karolina Kisiak (urlop marzec-wrzesień 2024)
Kinga Kaczmarczyk (wtorek, piątek – zastępstwo za K. Kisiak)

Opłata:
30 min – 45 zł
45 min – 60 zł
60 min – 70 zł

Zapisz się

Tetiana Hrinchenko

Pianistka, skrzypaczka, nauczycielka dyscyplin wokalnych i chóralnych.
W roku 2012 ukończyła z wynikiem celującym Państwową Szkołę Muzyczną w Żmerynce w klasie skrzypiec, a w 2019 roku Narodowy Uniwersytet w Kamieńcu Podolskim im. Iwana Ohijenka na wydziale Sztuka Muzyczna.

Szymon Wojnarowicz

Pianista, kompozytor. Urodzony w roku 2000. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. Bronisława. Rutkowskiego w Krakowie. Student Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie dra hab. Dominika Wanii.
Laureat I ogólnopolskich spotkań młodych pianistów jazzowych im. Mieczysława Kosza. W 2022 roku zdobywca wyróżnienia w konkursie „Nowa Nadzieja Jazzu”.  Zwycięzca konkursu „O Złotą Basztę” im. Jacka Mazura w 2023 roku. Współpracuje z krakowskimi muzykami w licznych projektach.
Twórca autorskiego projektu Szymon Wojnarowicz Trio. Zespół regularnie koncertuje na krakowskich scenach m.in. Jazz Club u Muniaka, Harris Piano Jazz Bar czy Piwnica Pod Baranami. W 2023 roku trio miało okazję zaprezentować się na festiwalu Starzy i Młodzi w Krakowie.

Karolina Kisiak

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie, aktualnie studentka I roku studiów magisterskich na kierunku fortepian. W 2019 roku z wyróżnieniem ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu. Jest laureatką wielu konkursów o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. W roku 2020 wraz z Kingą Kaczmarczyk stworzyły duet „K2 Piano Duo”, który posiada na swoim koncie wiele sukcesów m.in. I nagroda w konkursie „Carles and Sofia International Piano Competition” w Hiszpanii oraz III Nagrodę na „Roma International Piano Competition” w Rzymie.

Kinga Kaczmarczyk

Ukończyła z wyróżnieniem PSM II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie w klasie fortepianu prof. Olgi Łazarskiej. Obecnie jest studentką I roku studiów magisterskich w Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fortepianu prof. Piotra Machnika. Jest laureatką konkursów pianistycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym m.in. II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Chopin Session Felantix Mallorca 2022, wyróżnienie w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Muzycznych CEA. Występowała między innymi: w Filharmonii Krakowskiej podczas festiwalu „Krakowska Jesień Muzyczna”, w koncertach towarzyszących Międzynarodowemu Festiwalowi Chopinowskiemu organizowanych w Polanicy Zdrój, w Instytucie Muzycznym w Genewie oraz w Palestynie. Razem z Karoliną Kisiak tworzą duet „K2 Piano Duo” biorąc czynny udział w konkursach o randze międzynarodowej z sukcesami: I Nagroda w konkursie „Carles and Sofia International Piano Competition” w Hiszpanii,  III i II Nagroda na „Roma International Piano Competition” w Rzymie.

Skip to content