Przeskocz do treści

Musical i piosenka aktorska dla dorosłych i młodzieży

grupowe
płatne
przedział wiekowy: 12+ 12+
zapisy
przedział wiekowy: 16+ 16+

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich chętnych zainteresowanych aktorstwem, śpiewem, teatrem muzycznym i musicalem.

Warsztaty wokalne z aktorstwem, elementami teorii muzyki i ruchem scenicznym zakończone muzycznym spektaklem. Zajęcia obejmują: emisję głosu, dykcję i recytację, elementy teorii (czytanie nut głosem, kształcenie słuchu, harmonię), pracę nad solową interpretacją piosenki, aktorstwo, ruch sceniczny, akompaniament pianisty, spektakl muzyczny na zakończenie.

Zapraszamy dzieci od 12 lat wzwyż, młodzież licealną, studentów i osoby dorosłe.

Termin: wtorek 19:00-20:30

Opłata: 160 zł / miesiąc

Zapisz się

Blanka Dembosz-Tondera

Urodzona w Krakowie, ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2002 roku oraz śpiew solowy na Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie prof. Ewy Wdowickiej w 2009 roku. Posiada w repertuarze muzykę różnych epok, od średniowiecza po utwory współczesne. Prowadzi aktywną działalność pedagogiczną.

Julia Smolarek

Nazywam się Julia Smolarek, mam 22 lata i pochodzę z Lęborka. Działam regularnie na deskach teatralnych od 14 roku życia. Pierwszym projektem, w którym wzięłam udział był autorski musical, który był wystawiany na deskach dużej sceny Teatru Muzycznego w Gdyni, w którym grałam główną rolę. W ciągu ostatnich kilku lat wzięłam udział między innymi w spektaklach: „Klątwy Panieńskie” jako Klara, „Operetka” Gombrowicza, jako Albertynka, „Musical: Shrek” jako Smoczyca, „Poczekalnia” jako Lily (spektakl o pacjentach z nerwicą natręctw) i wiele, wiele innych. Ukończyłam aktorskie studio Lart, obecnie jestem studentką trzeciego roku aktorstwa na Krakowskiej Akademii Frycza.

Skip to content