Przeskocz do treści
Na środku rysunek osoby grającej na perkusji w kolorach niebieskich.

Perkusja

płatne
zapisy
przedział wiekowy: 7-13 7-13
przedział wiekowy: 14+ 14+
indywidualne

Chcesz nauczyć się grać na perkusji? Poszukujesz profesjonalisty który będzie czuwał nad Twoim rozwojem? Masz ochotę rozpocząć lub kontynuować grę na instrumentach perkusyjnych? Zapraszamy na zajęcia!

Poznasz podstawowe instrumenty z grupy perkusyjnych. Na zajęciach instruktor nauczy Cię technik, które wykorzystasz w grze na werblu i zestawie perkusyjnym. Zapozna Cię z podstawowym zapisem rytmicznym.

Masz swój ulubiony styl muzyczny lub ulubionego artystę? Zawsze chciałeś zagrać utwór na perkusji? Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenie. Zapoznasz Cię ze wszystkimi rytmami świata. Od mocnego i donośnego Rock’a, kończąc na rytmach z Ameryki Południowej

Serdecznie zapraszamy na przygodę po świecie perkusji.

Indywidualne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na różnych poziomach zaawansowania, dostosowanych do potrzeb i zainteresowań uczestnika.

Termin: środy w godz. 14:00-18:00 i piątki w godz. 14:00-20:15
Godziny zajęć ustalane są indywidualnie.

Opłata:
30 min – 55 zł
45 min – 65 zł
60 min – 75 zł

Zapisz się

Jakub Kaczmarek

Multiperkusista urodzony w 2000 roku w Zduńskiej Woli. Obecnie kontynuuje naukę gry na perkusji na Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie, gdzie studiuje pod kierunkiem dra Macieja Hałonia i dra Aleksandra Wnuka, ale także pracował pod okiem prof. dra hab. Jana Pilcha.

Jakub koncertował w wielu miastach, zarówno jako solista, kameralista i członek orkiestry. Jako perkusista miał okazje pracować z takimi artystami jak: Andrea Bocelli, Sanah, Beata Kozidrak. Współpracował z wieloma kompozytorami, dyrygentami i instytucjami artystycznymi. Uczestniczył w warsztatach i kursach mistrzowskich, z postaciami takimi jak: John Beck czy Theodor Milkov. Brał udział w licznych festiwalach m.in :”Źródła i inspiracje’’ w Krakowie.

Skip to content