Przeskocz do treści

Malarstwo i rysunek

przedział wiekowy: 13+ 13+
grupowe
płatne
przedział wiekowy: 7-13 7-13

Warsztaty plastyczne skupiające się na dwóch technikach artystycznych skierowane do dzieci od 7 lat i młodzieży. Podczas zajęć uczestnicy będą uczyć się rysowania martwej natury, podstaw perspektywy, ale także kreatywnego myślenia. Połączymy dobrą zabawę z wiedzą z zakresu rysunku i malarstwa.

Termin zajęć: piątki
15:00-16:15 7-12 lat, grupa 1
16:15-17:30 7-12 lat, grupa 2
17:30-19:00 od 13 lat

Przy zapisie prosimy o wskazanie konkretnej grupy (pole uwagi w formularzu zgłoszeniowym.

Uwaga! Na zajęciach korzystamy z farb akrylowych i innych brudzących materiałów. Prosimy o fartuszki ochronne lub strój, który może się poplamić.

Koszt: 120 zł (grupa 7-12 lat) i 140 zł (grupa 13+) / miesiąc

Sala ceramiczna (przyziemie)

Magdalena Krajewska

Nazywam się Magdalena Krajewska, z zawodu jestem architektem, ale pełnię szczęścia mojej zawodowej drogi uzyskałam ucząc rysunku. Uwielbiam kontakt z ludźmi, szczególnie z dziećmi. Największą satysfakcję dają mi ich sukcesy i uśmiech na ich twarzach po skończonym rysunku!

Połączyłam moją największą pasję z pracą i tak powstała moja autorska Pracownia Rysunku Walor. Prowadzimy w niej zajęcia dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się rysunku i malarstwa, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pracujemy w różnych technikach, takich jak ołówek, kredki, pastele czy farby akrylowe.

Skip to content