Przeskocz do treści

Smyki z Gimnastyki

grupowe
płatne
przedział wiekowy: 7-12 7-12
przedział wiekowy: 3-6 3-6

Smyki z Gimnastyki to zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci. Uczymy zdrowego ruchu i kształtujemy prawidłowe nawyki poprzez zabawę. Nie wymagamy żadnych zaświadczeń od lekarza. Instruktorami są fizjoterapeuci, którzy chętnie pomogą ocenić postawę dziecka.

  • Obserwujesz garbienie u swojego dziecka?
  • Dostrzegasz krzywienie się kolan i stóp?
  • Chcesz aby Twoje dziecko więcej się ruszało?
  • Chcesz zarazić Je chęcią odkrywania nowych możliwości własnego ciała?
  • Chcesz zapewnić dziecku ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty?

Nauczymy dzieci jak dbać o plecy, ustawienie miednicy i nóg. Zaszczepimy w nich chęć ruchu, poznawania własnego ciała. Będziemy wraz z Tobą – rodzicem obserwować postępy dziecka, analizować je oraz konsultować się aby pracować wspólnie nad świadomością ciała u dziecka. Po poznaniu podstawowych pozycji do ćwiczeń dodajemy podstawowe ćwiczenia akrobatyczne jak np. mostek, stanie na rękach, stanie na głowie.
Na zajęciach zwracamy uwagę na szczegóły techniczne ćwiczeń i wpływamy nie tylko na ciało ale też na świadomość dzieci.  Dzieci dostawać będą również ćwiczenia do domu, aby utrwalić terapeutyczny efekt zajęć.

Działamy w kameralnych grupach do 12 osób co pozwala na odpowiednią korekcję podczas ćwiczeń. Ćwiczenia są dopasowane do rozwoju motorycznego danej grupy wiekowej.

Zapraszamy na zajęcia w  Klubie Mydlniki w środy w godzinach: 17:10-17:55 grupa przedszkolna (3-6 lat), 18:00-19:00 grupa szkolna (7-12 lat) 

Zapisz swoje dziecko na gimnastykę!  Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz, link poniżej:

Zachęcamy do kontaktu: smykizgimnastyki@gmail.com tel: 727 778 865

Organizatorem zajęć jest firma Smyki z Gimnastyki.

Kolaż zdjęć z zajęć z dziećmi w trakcie ćwiczeń gimnastycznych, pomarańczowe tło.
Skip to content