Przeskocz do treści

Taniec współczesny

przedział wiekowy: 8-12 8-12
przedział wiekowy: 13+ 13+
grupowe

Na zajęciach dzieci oraz młodzież poznają podstawy tańca współczesnego. Uczestnicy zmierzą się z wyzwaniem, którym jest tworzenie własnych choreografii, co pozwoli młodym tancerzom rozwijać wyobraźnię i niezależność.

Prowadzenie: Milena Bialik ze szkoły tańca Edukacja Artystyczna Dzieci
/zastępstwo za Zuzannę Machnik/

Termin zajęć: piątki
17:30-19:00 grupa 8-12 lat
19:00-20:30 grupa 13+ lat [grupa zawieszona, osoby chętne prosimy o kontakt]

Opłata: 110 zł / miesiąc
Miejsce: sala widowiskowa

Milena Bialik

Milena Bialik ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej, specjalność Tancerz Nauczyciel.

Taniec jest jej pasją od najmłodszych lat, a szczególną uwagę poświęciła Technice Tańca Współczesnego. Zwiększa zakres swojej wiedzy i umiejętności uczęszczając na warsztaty, kursy oraz biorąc udział w projektach tanecznych.

W Poznaniu była tancerką Kompanii Tańca AWF Poznań pod przewodnictwem Agnieszki Doberskiej, w Krakowie ukończyła Kurs Choreografii Scenicznej pod przewodnictwem Iwony Olszowskiej na poziomie zaawansowanym, brała udział w spektaklach m.in. „LIMIT” w choreografii Adriana Radwańskiego, Pawła Malickiego, Moniki Błaszczak w Centrum Tańca Pendulum w Poznaniu, spektakl „LOVE” w choreografii Agnieszki Doberskiej,  „ST(w)ORY” w choreografii Karoliny Mika oraz „TarnOFFska”.
Przestrzeń Tańca” również w choreografii Karoliny Mika. Na zajęciach skupia się na kreatywności uczestników w tym improwizacji, ulepszaniu techniki oraz ruchu zdrowym, bezpiecznym i naturalnym dla ciała.

Edukacja Artystyczna Dzieci

Edukacja Artystyczna Dzieci od 2009 roku zajmuje się prowadzeniem zajęć baletowych oraz z zakresu tańca współczesnego dla dzieci i młodzieży na terenie Szkół, Przedszkoli oraz Klubów Kultury. Naszą misją jest rozpowszechnianie tańca zarówno wśród dziewczynek jak i chłopców. Uczniowie, którzy zakończą swoją edukacje w Placówkach Oświatowych są zapraszani do skorzystania z bogatej tanecznej oferty Centrum Sztuki Tańca, która działa jako Niepubliczna Krakowska Szkoła Sztuki Tańca. Oznacza to, że nasi absolwenci kończąc swoją edukację uzyskają ogólnie honorowany dyplom zawodowego tancerza, co otworzy im drogę do kariery.

Skip to content