Przeskocz do treści

Zumba KIDS

przedział wiekowy: 4-6 4-6
grupowe

Zumba dla dzieci w wieku 4-6 lat to zajęcia łączące w jedno zabawę, taniec i fitness. Każde spotkanie rozpoczyna się od rozgrzewki, następnie przechodzimy do właściwej nauki układów zumbowych, a kończymy zabawą i nagrodzeniem aktywnych uczestników. Zajęcia pozwalają rozwinąć kreatywność, koordynację ruchową, nauczyć pracy w grupie i poprawić kondycję. Jest to idealny sposób na spędzenie czasu dla dzieci energicznych, które chcą się nauczyć tańca mając przy tym świetną zabawę.

Termin zajęć: poniedziałki 17:30-18:25
Opłata: 100 zł / miesiąc

Sala widowiskowa

Oliwia Martyna

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku ośmiu lat. Moja pasja w ciągu dwudziestu lat przerodziła się pracę zawodową i nie wyobrażam sobie mojej osoby w innym miejscu. Na co dzień tańczę taniec towarzyski na turniejach ogólnopolskich, w tym stylu tańca posiadam klasę taneczną B w tańcach latynoamerykańskich. Moim największym osiągnięciem jest dwukrotne Mistrzostwo Krakowa w tańcach latynoamerykańskich, półfinał w Pucharze Polskim w C klasie oraz liczne wygrane turnieje ogólnopolskie.

Cztery lata temu zrobiłam w Nowym Jorku kurs instruktora Zumba Basic®, Zumba Kids® oraz Zumba Kids Jr®. Swoje pierwsze zajęcia z dziećmi zaczęłam prowadzić już w wieku osiemnastu lat, natomiast zajęcia dla dorosłych prowadzę od trzech lat. Praca jako instruktor sprawia że czuje się spełniona i dodaje mi wewnętrznej motywacji do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Skip to content