Przeskocz do treści
Zdjęcie portretowe. Młody mężczyzna z mikrofonem w eleganckim garniturze, białej koszuli rozpiętej pod szyją. W tle eleganckie wnętrze.
Koncert

Koncert piosenki polskiej | Krzysztof Bigaj

darmowe
rodzinne

Powróćmy jak za dawnych lat!
Zapraszamy w niezwykłą podróż po niemal stuletniej historii polskiej piosenki.
Podróż tym bardziej wyjątkową, że widzianą oczami słynnych polskich pieśniarzy i wokalistów: Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Mieczysława Fogga, Zbigniewa Kurtycza, Bogusława Meca, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Zauchy, Andrzeja Rosiewicza, Krzysztofa Krawczyka czy Zbigniewa Wodeckiego.
Usłyszą Państwo piosenki dowodzące męskiego humoru i wrażliwości. Wspólnie odkryjemy, że każdy nowoczesny mężczyzna ma coś z tego staroświeckiego.

Rozterki męskiej duszy wyśpiewa dla Państwa Krzysztof Bigaj, a towarzyszyć mu będą muzycy na żywo.

Termin: 25 listopada, sobota, godz. 18:00
Wstęp wolny po okazaniu bezpłatnej wejściówki.

Wejściówki są do odebrania w biurze KK Mydlniki od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-17:00 lub w innych godzinach po telefonicznym uzgodnieniu.

Andrzejkowy koncert jest częścią integracyjnego wydarzenia „Od przedszkola do seniora” zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Chmurka” działającego na rzecz dzieci ze schorzeniami neurologicznymi, Dzielnicę VI Bronowice oraz Klub Kultury „Mydlniki”.
W tym samym dniu o godz. 12:00 zapraszamy rodziny z dziećmi na spektakl Teatru Chrząszcz w Trzcinie i warsztaty. Dla wszystkich gości przygotowaliśmy niespodzianki i poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością oraz poruszające się na wózku inwalidzkim. Klub posiada ułatwienia: windę, nakładki na próg lub brak progów, toaletę dla osób niepełnosprawnych, szerokie drzwi.
Osoby poruszające się na wózku prosimy o wcześniejszy kontakt, dzięki któremu przygotujemy wszystko na Państwa wizytę.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy VI Bronowice.

Skip to content