Przeskocz do treści
Zdjęcie ze spektaklu. Dwie osoby trzymają i animują lalki. Po lewej stronie mężczyzna trzyma fioletowego mamuta, po prawej stronie kobieta trzyma kaczkę. W tle dekoracje w kolorach biało błękitnych.
Spektakl

Puch! Puch! | Teatr Chrząszcz w Trzcinie

przedział wiekowy: 3-5 3-5
darmowe
rodzinne
przedział wiekowy: 6+ 6+

Spektakl „Puch! Puch!” jest pełną humoru, rozśpiewaną opowieścią zrealizowaną w konwencji teatru lalkowego, z muzyką na żywo.

Ekscentryczna Kaczka i introwertyczny Mamut, dwójka nietypowych przyjaciół mierzą się z urokami i przeciwnościami zimy. Tym razem Mamut jest zachwycony – to jego ulubiona pora roku, Kaczka natomiast najlepiej odleciałaby do ciepłych krajów. Przekonują ją zimowe zabawy – rzucanie śnieżkami, lepienie bałwana, a zwłaszcza perspektywa prezentów pod choinką. Ale czy Mikołaj ich tam znajdzie?

O rzeczach najważniejszych w nieszablonowy sposób i z dużą dawką humoru opowiedzą aktorzy Teatru Chrząszcz w Trzcinie: Marta i Cezary Skroccy.

Termin: 25 listopada, sobota, godz. 12:00
Wstęp wolny po okazaniu bezpłatnej wejściówki.

Wejściówki są do odebrania w biurze KK Mydlniki od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-17:00 lub w innych godzinach po telefonicznym uzgodnieniu.

Po spektaklu zapraszamy warsztaty z aktorami o godz. 13:30.

Andrzejkowo-mikołajowy spektakl jest częścią integracyjnego wydarzenia „Od przedszkola do seniora” zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Chmurka” działającego na rzecz dzieci ze schorzeniami neurologicznymi, Dzielnicę VI Bronowice oraz Klub Kultury „Mydlniki”.
W tym samym dniu o godz. 18:00 zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów na koncert piosenki polskiej w wykonaniu Krzysztofa Bigaja wraz z zespołem na żywo.
Dla wszystkich gości przygotowaliśmy niespodzianki i poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością oraz poruszające się na wózku inwalidzkim. Klub posiada ułatwienia: windę, nakładki na próg lub brak progów, toaletę dla osób niepełnosprawnych, szerokie drzwi.
Osoby poruszające się na wózku prosimy o wcześniejszy kontakt, dzięki któremu przygotujemy wszystko na Państwa wizytę.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy VI Bronowice.

Skip to content