Przeskocz do treści
Warsztat

Warsztaty tworzenia lasu w słoiku

płatne
rodzinne

Warsztaty tworzenia lasu w słoiku to zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nauczymy uczestników jak odpowiednio przygotować podłoże dla roślin w słoju. Opowiemy trochę o roślinach domowych, a co najważniejsze poinstruujemy jak dbać o las, by był z nami przez długi czas.

To również doskonała okazja do rozwijania i zrozumienia ekologii i czerpania przyjemności z tworzenia czegoś pięknego z naturalnych materiałów.

Warsztaty odbędą się w duchu zero waste dlatego prosimy o przyniesienie swoich słoików. Wymagania: 3-4l i dość duży otwór, tak, żeby rodzic mógł włożyć rękę do środka bez przeszkód.

Koszt: 60zł (rodzic + dziecko)
Liczba miejsc ograniczona
Czas trwania: 1h
Miejsce: sala plastyczna (Ip.)

Prowadzenie: Babskie Duo – to artystyczny, przebojowy duet pasjonatek rękodzieła. Działamy wspólnie od roku prowadząc wszelkiego rodzaju warsztaty – tworzymy estetyczny koncept wykorzystując umiejętności i doświadczenie, a przy tym dbamy o atmosferę pełną zabawy, relaksu i odprężenia.

W trakcie i po warsztatach będzie trwała wymianka roślin i mini ogródek dla najmłodszych (wstęp wolny) Szczegóły: Wymianka roślin i akcesoriów ogrodniczych

Skip to content