Przeskocz do treści
Spotkanie

Wiosenna wymianka roślin i akcesoriów ogrodniczych

darmowe
grupowe

Wiosna już w pełni, więc po zimowej przerwie wracamy do sadzenia, siania i przesadzania. Czy Wy również już jedną nogą jesteście na swoich działkach lub ogrodach? Czy wasze domy zaczynają wyglądać jak dżungla? Rośliny przejęły całą waszą przestrzeń? A może wręcz odwrotnie, dopiero chcecie rozpocząć swoją przygodę z ogrodnictwem? Wszystkich miłośników ogrodnictwa zapraszamy 21 kwietnia do Klubu Kultur Mydlniki na wymiankę roślin i akcesoriów ogrodniczych. Przynieście to, czego macie za dużo i zabierzcie to, co Wam się spodoba.

W trakcie wymianki będzie czekać na Was mini ogródek w którym będziecie mogli zasadzić swoją roślinkę i zabrać ją do domu

Zasady wymianki:
1. Rzeczy na wymiankę można przynosić do Klubu w dniu wydarzenia od godz. 10:00. Sama wymianka rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 13:00.
2. Na wymiankę możecie przynieść: nasiona, rośliny doniczkowe, szczepki rośli, osłonki na kwiaty, doniczki, drobne narzędzia ogrodnicze, rękawice ogrodowe, ziemię do roślin, nawozy (nie przeterminowane), książki o tematyce ogrodniczej itp.
3. Aby wszystkim ułatwić wymienianie, warto, aby roślinki były opisane (gatunek lub nazwa potoczna).
4. Możesz wziąć tyle rzeczy ile przyniosłaś/eś.
5. Wszystkie przyniesione rzeczy będą ułożone na stołach. Jeśli coś ci się spodoba możesz to zabrać.

Podczas wydarzenia odbędą się również warsztaty rodzinne „Las w słoiku” (obowiązują zapisy, udział odpłatny, szczegóły poniżej).

REGULAMIN AKCJI, ZASADY WYMIANY

1. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
2. Rzeczy wymieniamy, nie sprzedajemy.
3. Wymieniamy się na zasadach 1:1, czyli w zamian za jedną przyniesioną rzecz można wybrać jedną inną.
4. Maksymalna ilość przyniesionych rzeczy to 5 sztuk na osobę.
5. Rzeczy podlegające wymianie: nasiona, rośliny doniczkowe, szczepki rośli, osłonki na kwiaty, doniczki, drobne narzędzia ogrodnicze, rękawice ogrodowe, ziemię do roślin, nawozy (nie przeterminowane), książki o tematyce ogrodniczej itp.
6. Wszystkie rzeczy przyniesione na wymiankę muszą być czyste i w dobrym stanie.
7. Po przekazaniu rzeczy na wymiankę tracą one właściciela, trafiają do wspólnej puli i zostają rozłożone w miejscu do tego przeznaczonym.
8. Uczestnik wymiany wyraża zgodę na to, aby pozostałe rzeczy trafiły do osób potrzebujących.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia/wyproszenia osób zachowujących się w sposób niestosowny, agresywnch lub będących pod wpływem alkoholu itd.


Skip to content