Przeskocz do treści
Grafika zapowiadająca zajęcia. Na zielonym tle rysunek joginki w siedzącej pozie jogi. Z lewej strony napisy z tytułem zajęć.

Happy and Healthy | Yoga & stretching classes

darmowe
grupowe
in English
przedział wiekowy: 16+ 16+

“Happy and Healthy” – sounds good, right? Even better when you have the chance to experience it every Tuesday on thanks to new offer at Klub Kultury Mydlniki. It’s a yoga and stretching class in English, animated by Antonia, European Volunteer at Klub Kultury Mydlniki.

Every Tuesday afternoon from 17:00-17:45 we’ll flow through yoga elements and combine this practice with some stretching exercises that are perfect to move and relax your body after a long day.

The classes are for everyone from the age of 16, as participating requires understanding the English language. Else, it doesn’t matter if you’ve ever practiced yoga – any level of experience from total beginner to someone who practices regularly is welcome. It will be a safe space to move together without judging or pressure to achieve anything – and also without paying. The only thing you need to bring are comfortable clothes.

So, what are you waiting for? Sign-in and don’t hesitate to contact us on eks.mydlniki@dworek.eu for any further questions.

Date: every Tuesday from 5 p.m., last classes in this season: 11th June

A little bit about me: My name is Antonia Paskarbeit, I’m 19 years old and from Germany. In October I started my European volunteer mission at Klub Kultury Mydlniki with the IntegrART project. This project gives me and my 5 fellow volunteers the opportunity to share our passions in a creative way – which is why I’m starting this yoga and stretching class here at Mydlniki. I discovered yoga for me during Covid. First, as a replacement for the dance classes I couldn’t go to anymore because the schools were closed for many months, but it turned out to be much more than that. It became my favorite way to move my body in a healthy way as well as to take some time to focus on myself. Now, I’m doing both dancing (ballet, ballroom and modern jazz) and yoga.
I must mention that I’m not a certified yoga teacher and only followed YouTube videos over the past 3,5 years. Yet, I want to share my passion and show you a way to feel good, balanced and confident.
I’m looking forward to this journey with you!

Uśmiechnięta kobieta siedzi na żółtej kanapie w swobodnej pozie, nogi ma przewieszone przez podłokietnik kanapy. Kanapa jest ustawiona w parku, dookoła drzewa i jesienne liście.
fot. Klaudia Krupa

„Happy and Healthy” – brzmi nieźle, prawda? Jeszcze lepiej, gdy w każdy wtorek będziecie mieli okazję przekonać się o tym na własnej skórze, dzięki nowej ofercie w Klubie Kultury Mydlniki. To zajęcia jogi i stretchingu w języku angielskim, które poprowadzi Antonia, wolontariuszka IntegrART w Mydlnikach.

W każdy wtorek po południu w godzinach 17:00-17:45 będziemy przechodzić przez elementy jogi i łączyć tę praktykę z ćwiczeniami rozciągającymi, które idealnie rozruszają i zrelaksują ciało po długim dniu.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich od 16 roku życia lecz uczestnictwo w nich wymaga znajomości języka angielskiego. Poza tym nie ma znaczenia czy kiedykolwiek ćwiczyliście jogę – mile widziany jest każdy poziom doświadczenia, od początkującego po osobę regularnie ćwiczącą. Będzie to bezpieczna przestrzeń do wspólnego działania, bez oceniania i presji osiągnięcia czegokolwiek – a także bez płacenia. Jedyne co trzeba zabrać ze sobą to wygodny strój.

Więc na co czekasz? Zapisz się na zajęcia i nie wahaj się z nami skontaktować pod adresem eks.mydlniki@dworek.eu w przypadku dalszych pytań.

Termin: wtorki 17:00, ostatnie zajęcia w sezonie 11.06.2024
Udział bezpłatny, obowiązkowa rejestracja przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Trochę o mnie: Nazywam się Antonia Paskarbeit, mam 19 lat i pochodzę z Niemiec. W październiku rozpoczęłam europejski wolontariat w Klubie Kultury Mydlniki z projektem IntegrART. Ten projekt daje mi oraz moim 5 kolegom i koleżankom możliwość kreatywnego dzielenia się naszymi pasjami – dlatego rozpoczynam zajęcia z jogi i stretchingu tutaj w Mydlnikach.
Jogę odkryłam dla siebie podczas pandemii. Najpierw w zastępstwie zajęć tanecznych, na które nie mogłam już chodzić, ponieważ szkoły były zamknięte przez wiele miesięcy, ale później stała się dla mnie czymś znaczniej więcej. Joga jest moim ulubionym sposobem na zdrowe poruszanie się i poświęcenie czasu na skupienie się na sobie. Teraz zajmuję się zarówno tańcem (balet, taniec towarzyski i modern jazz), jak i jogą. Muszę wspomnieć, że nie jestem certyfikowaną nauczycielką jogi, moje doświadczenie oparte jest na 3,5 letniej praktyce z różnymi trenerami na YouTube. Chcę jednak podzielić się swoją pasją i pokazać Ci sposób na dobre samopoczucie, równowagę i pewność siebie. Nie mogę się już doczekać tej podróży z Tobą!

Skip to content