Przeskocz do treści
Warsztat

Dzień Tańca w Mydlnikach | warsztaty

zapisy
przedział wiekowy: 16+ 16+
darmowe
grupowe

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca (29 IV) zapraszamy na tańce solo, w parze i rodzinnie. Dzień zaczniemy od warsztatów tanecznych, a skończymy potańcówką na ludowo!

Program:
11:00 latino solo
Zajęcia z Latino Solo dla kobiet to dynamiczna aktywność, podczas której uczestniczki zdobędą umiejętności tańca w stylu jive. Te zajęcia pomagają rozwijać pewność siebie, płynność ruchów i zmysłowość. To świetna okazja do połączenia nauki tańca z radością i energią muzyki latynoamerykańskiej.
Prowadzenie: Oliwia Martyna
12:00 salsa basic (w parach)
Podstawowe kroki i figury, dla wszystkich, którzy lubią salsę i rytmy latino.
Prowadzenie: Oliwia Martyna
13:00 2 na 1 (w parach, warsztaty w języku angielskim)
Sezon na wesela i inne rodzinne imprezy z tańcami przed nami, czas więc na naukę stylu discofox. Będą to proste kroki i figury, tak by czuć się bardziej pewnie i komfortowo na parkiecie. Zajęcia będą prowadzone po angielsku przez wolontariuszkę projektu IntegrArt7.
Prowadzenie: Antonia Paskarbeit

18:00 Potańcówka na ludowo z Kapelą Kasi Chodoń
Koncert muzyki ludowej w wykonaniu Kapeli Kasi Chodoń wraz z zabawą taneczną. Dla wszystkich, którym muzyka i kultura są bliskie sercu a nogi same rwą się do tańca przy dźwiękach instrumentów tradycyjnych oraz charakterystycznego śpiewu białego.

Na warsztaty obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy.
Na potańcówkę wstęp wolny, nie trzeba rezerwować miejsca.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dzięki dofinansowaniu Rady Dzielnicy VI Bronowice. Liczba miejsc ograniczona.

Patronem akcji tańczMY jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

Oliwia Martyna

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku ośmiu lat. Jej pasja w ciągu dwudziestu lat przerodziła się pracę zawodową bez której nie wyobraża sobie swojego życia. Trenuje taniec towarzyski, posiada posiada klasę taneczną B w tańcach latynoamerykańskich. Jej największym osiągnięciem tanecznym jest dwukrotne Mistrzostwo Krakowa w tańcach latynoamerykańskich, półfinał w Pucharze Polskim w C klasie oraz liczne wygrane turnieje ogólnopolskie.

Antonia Paskarbeit

My name is Antonia Paskarbeit and I’m the current IntegrART-volunteer from Germany at Klub Kultury Mydlniki. I’ve been dancing various types of dances my whole life (ballet, ballroom and latin, modern jazz) and discovered my love for Yoga during the pandemic.
Every Tuesday you can meet me at the Happy&Healthy classes.

Skip to content